Reisi lähtekoht
Soovitud reisi kestus
Pakkumised kuude kaupa
november 2022
detsember 2022
jaanuar 2023
veebruar 2023
märts 2023
aprill 2023
mai 2023
juuni 2023
juuli 2023
august 2023
september 2023
oktoober 2023
november 2023
Pakkumised sihtkohtade kaupa
Austria, suusareisid (Riiast)
AÜE
Bulgaaria
Bulgaaria (Riiast)
Dominikaani Vabariik
Egiptus, Hurghada
Egiptus, Hurghada (Riiast)
Egiptus, Sharm El Sheikh
Egiptus, Sharm El Sheikh (Riiast)
Gruusia (Riiast)
Hispaania, Tenerife
Hispaania, Tenerife (Riiast)
Horvaatia, Dubrovnik
Indoneesia, Bali saar
Itaalia, Sitsiilia
Itaalia, suusareisid
Kreeka, Halkidiki (Riiast)
Kreeka, Korfu
Kreeka, Korfu (Riiast)
Kreeka, Kreeta
Kreeka, Kreeta (Riiast)
Kreeka, Peloponnesos (Riiast)
Kreeka, Rhodos
Kreeka, Rhodos (Riiast)
Kuuba
Küpros (Riiast)
Maldiivid
Maroko
Mauritius
Mehhiko
Montenegro
Portugal, Algarve
Portugal, Madeira
Seišellid
Sri Lanka
Tai, Bangkok
Tuneesia
Türgi, Antalya
Türgi, Antalya (Riiast)

Pakkumised
SansibarMilliseid Sansibari (Tansaania) reise on võimalik leida antud leheküljelt?

Antud leheküljelt leiate kõik Eesti juhtivate reisikorraldajate pakkumised Sansibarile (Tansaania) väljumisega Tallinnast. Kõiki andmeid ja hindu värskendatakse automaatselt kord päevas! Tänu sellele leiate siit alati parimad ja värskemad pakkumised!

- see on eriline nupp ning unikaalne teenus, mida ei ole ühelgi reisileheküljel. Antud nupuga on märgistatud enamus hotelle meie leheküljel. Vajutades nupule, näete hindu antud hotellile kõikidelt reisikorraldajatelt terveks hooajaks. Teil ei ole enam vaja otsida hindu oma lemmikhotellile teistelt lehekülgedelt – vajutage nupule ning hindade täisnimekiri on kohe Teie ekraanil!

Miks osta reise Sansibarile (Tansaania) parem meilt ja mitte reisikorraldajalt?

Paljud arvavad ekslikult, et otse reisikorraldajalt osta on kindlam ning  pakutavad hinnad madalamad.

Tegelikult on see vale arvamus. Tegelikkuses koostavad reisipakettide hindu reisikorraldajad, mitte reisibürood. Vastavalt omavahelistele lepingutele, peame reise müüma nende poolt kehtestatud hindadega ning ilma juurdehindluse ja vahendustasudeta. Seega ei ole vahet, kas osta pakett reisikorraldajalt või meilt – hinnad jäävad samaks. Seda on lihtne kontrollida. Ostes reisipaketi, väljastame alati reisikorraldaja poolse lepingu, kus kirjas antud paketile nende poolt määratud hinnad. Tehtud töö eest saame meie reisikorraldajatelt komisjonitasu. Seega maksavad meie töö kinni nemad, mitte kliendid.

Reisikorraldajad kontrollivad rangelt meie poolt sõlmitavate lepingutingimuste täitmist, kaasa arvatud broneeritud reiside õigeaegset tasumist. See on ühtlasi lisagarantiiks meie klientidele.

Meie reisibüroo kaudu ostes on kliendil mitmeid eeliseid:

 • kui pöördute otse reisikorraldaja poole, saate infot vaid nende poolt korraldatavate reiside kohta. Meie poole pöördudes, saate täieliku ülevaate kogu Eesti turul olevatest pakkumistest.
 • Meie büroost ostes on teil hotelli valimiseks rohkem võimalusi, kuna omame infot kõikide reisikorraldajate hotellibaaside kohta. Meie reisikorraldajad tunnevad pakutavaid hotelle suurepäraselt, kuna käivad regulaarselt agendireisidel nendega tutvumas. Nad oskavad hotelle omavahel võrrelda, teades, millisel reisikorraldajal on konkreetses hinnaklassis parim hotellide valik.
 • Leiame reisikorraldajate hulgast teie poolt valitud hotellile või sihtkohale parima pakkumise.
 • Võrdleme eri reisikorraldajate maksetingimusi
 • Võrdleme tehtud broneeringute muutmis- ja tühistamistingimusi
 • Võrdleme, kellel reisikorraldajatest on mugavam lennuplaan
 • Võrdleme pardateenindust ja pagasiveo tingimusi
 • Tutvustame teile sihtkohas paiknevate reisikorraldajate teeninduseripärasid
 • Anname ülevaate kohapealsete partnerfirmade tegevusest
 • Anname ülevaate, kuidas vaatlevad reisikorraldajad klientide avaldusi
 • Anname informatsiooni reisikorraldaja usaldusväärsuse kohta, nende tagatisraha suuruse ja kehtivuse kohta

Juba kuusteist aastat oleme spetsialiseerunud reisipakettide müügile. Tegutseme eelkõige kliendi, mitte niivõrd reisikorraldaja huvides. Meie eesmärgiks on leida kliendile selline reisipakett, mis paneks ta ka edaspidi meie poole pöörduma. See on meil hästi õnnestunud – paljudest reisijatest on saanud meie püsikliendid!

Ostes reisi meie büroo kaudu, teete alati parima valiku! Olgu siinkohal öeldud, et  tingimused jäävad  samasuguseks nagu reisikorraldajalt otse ostes.
Millal toimuvad reisid Sansibari saarele (Tansaania)?

2022 - 2023 a. hooaeg:

Reisid Tansaaniasse Sansibari saarele toimuvad ajavahemikus 22.10.2022 - 15.03.2023.
 
Lend
Lennukompaniid:
 • Turkish Airlines : ümberistumisega Istanbulis. Ligikaudne lennu kestus kokku ca 15 h. ZNZ lend toimub tehnilise vahemaandumisega Kilimajaros (JRO). Lennukist ei väljuta.
 • SkyUp Airlines: Otselend vahemaandumisega Hurghadas. Lennukist ei väljuta.  Lennu kestus ca 10 h.
Pagas:
Turkish Airlines: Pagasimäärad on 30 kg (äraantav pagas) + 8 kg (käsipagas).
SkyUp Airlines: Pagasimäärad on 23 kg (äraantav pagas) + 8 kg (käsipagas).
 

Eksootiline Sansibar

Sansibaaril ootavad teid hämmastavad seiklused! Oleme kindlad, et siin on palju sellist, mida te pole varem näinud, proovinud ega kogenud. Rannad, maitsvad eksootilised toidud, metsikud hõimud ja Aafrika loomad, troopilised jõed ja soojad ookeanilained, lõputud tasandikud ja majesteetlik Kilimanjaro.

Milline on Sansibar?

 • Troopiline. Mandril on lämbe ja üsna kuiv, kuid rannikul, eriti Sansibaril, on Aafrika kuum ja troopiliselt niiske. Parim ilm on siin veebruaris, nii et see on ideaalne aeg lõõgastumiseks!
   
 • Eksootiline. See on sama riik, mille kohta lugesite seiklusraamatutest, kaugel avastamata Aafrika erakordsete roogade, looduses jalutavate lõvide ja elevantide ning metsikute hõimudega, kes on valmis tutvustama teile hoopis teistsugust elu.
   
 • Mitmekesine. Kujutage vaid ette – täna lõõgastuge valgel rannaliival ja homme lähete adrenaliini safarile. Sansibaril on kõik võimalik!
   
 • Muretu. Legendaarse Disney multifilmi “Hakuna Matata” kuulsat fraasi võib aeg-ajalt kuulda kohalike hõimude esindajatelt. See tähendab “ära muretse” ja peegeldab täielikult Sansibaril valitsevat meeleolu. Inimesed tulevad siia, et end maailmakärast täielikult välja lülitada.
   
 • Muretu. Legendaarse Disney multifilmi “Hakuna Matata” kuulsat fraasi võib aeg-ajalt kuulda kohalike hõimude esindajatelt. See tähendab “ära muretse” ja peegeldab täielikult Sansibaril valitsevat meeleolu. Inimesed tulevad siia, et end maailmakärast täielikult välja lülitada.Miks valida just Sansibar?

Rannad

Kui lähete Sansibari randade pilte googeldama, siis olge väga ettevaatlik, sest nende vaatamine tekitab vastupandamatu soovi valgel liival lebada, rannikubaaris värskendavat troopilist kokteili proovida, päikese käes nahka hästi soojendada ja ujuda. Lõppude lõpuks on need rannad lihtsalt hämmastavad.

Safari

Teine põhjus järgmise reisi planeerimiseks on kauged maad. Peaaegu kolmandiku Tansaania territooriumist moodustavad kaitsealad, kus elavad väga erinevad loomad (elevant, ninasarvik, pühvlid, lõvi, leopard). Safari ajal sellistes rahvusparkides nagu Serengeti, Mikumi või Ngorongoro saate õnne proovida ja kõiki loendis olevaid loomi “jahtida”.

Romantika

Sansibar on suurepärane koht romantiliseks puhkuseks. Valige see riik oma mesinädalateks. Kuna need vaated inspireerisid Lõvikuninga loojaid, armastust on siin ikka tunda! Unustamatud päikeseloojangud ja päikesetõusud, kohalike sõbralikud naeratused, maagiline safari. Seetõttu tulevad paljud armastajad siia ühte Sansibari randadest abielluma.

Toit

Kindlasti tasub proovida kohalikku eksootilist kööki. Siin kasvatatakse umbes 17 erinevat banaanisorti, seega on võimalus seda maitsta kõigis võimalikes variatsioonides – nii lisandites, kastmetes, grillituna kui ka traditsiooniliste küpsetiste põhjana.
Kuurordid

Sansibaril on nii palju erinevaid kuurorte, et on aeg veidi segadusse sattuda. Millele neist puhkust planeerides tähelepanu pöörata?

Saare kaguosa on kuulus oma randade poolest. Siin on uskumatu õhkkond. Niisiis on Kizimkazi ja Dimbani kaldad tihedalt kaetud rohelusega ning eraldatud lahtedes saate vaadata delfiinide mänge. Jambiani, PajeBweyu asuvad piirkondades, kus on mõõnad ja vetikatest täielikult puhastatud rannik.

Kirderannikul asuvad noorimad kuurordid, mis arenevad kiiresti. Matemwe, KiwengwaKigomani ja Pwani Mchgwani on kuulsad oma pikkade eraldatud randade, sukeldujatele mõeldud avaruste poolest – rannikul on palju erinevaid mereelanikke, aga ka väike hotellide kontsentratsioon, mis teeb võimalikuks eraldatud puhkuse.

Saare põhjaosa valitakse sageli rahulikuks puhkuseks. Seega on Sanzibari ühes populaarseimas kuurordis Kendwes hinnad kordades kõrgemad kui teistes. Kuid teisest küljest meeldib teile teenindus – suurepärane personal ja alati hoolitsetud territoorium. Nungwis jälgivad nad hoolikalt ka oma randu, mis on enamasti määratud teatud hotellidele. Siin on alati palju lamamistoole ja varikatusi, mis säästavad teid kuumuse eest ning liiv ja sissepääs vette on laitmatult puhtad.

Stonetown on saare keskne linn, kus elu käib täies hoos. Inimesed lähevad siia meelelahutuse, ööelu, ostlemise ja kultuuriprogrammi pärast. See on sukeldujate jaoks tõeline paradiis. Kohalik rannik on kuulus oma rikkaliku veealuse maailma poolest ning siin võib näha ka 1902. aastal uppunud Briti laeva jäänuseid.
Ekskursioonid

Ekskursioone saab osata ainult sihtkohas reisikorraldaja esindajate käest (infotunni ajal). Ekskursioone Eestist ette ei müüda. Täieliku nimekirja koos ekskursioonide põhjaliku kirjelduse, hindadega ja tingimustega saate reisikorraldaja esindaja käest kohapeal
 


Läbi meie on võimalik osta vahendustasuta ja juurdehindluseta kõiki reise, mida pakuvad meie koostöö parnerid !


Hotellide kataloog

Hotelli otsimiseks palun sisestage osa hotelli nimest. Nt selleks, et leida hotell The Maxim Resort piisab sisestamisest Maxim

© 2008-2022 Delfiin Reisibüroo OÜ