Reisi lähtekoht
Soovitud reisi kestvus
Pakkumised kuude kaupa
detsember 2020
jaanuar 2021
veebruar 2021
märts 2021
aprill 2021
mai 2021
juuni 2021
juuli 2021
august 2021
september 2021
oktoober 2021
november 2021
detsember 2021
jaanuar 2022
veebruar 2022
märts 2022
aprill 2022
Pakkumised sihtkohtade kaupa
Austria, suusareisid (Riiast)
AÜE
Bulgaaria
Bulgaaria (Riiast)
Eesti
Egiptus, Hurghada
Egiptus, Hurghada (Riiast)
Egiptus, Sharm El Sheikh
Egiptus, Sharm El Sheikh (Riiast)
Gruusia
Hispaania, Barcelona (Riiast)
Hispaania, Costa Brava (Riiast)
Hispaania, Costa Dorada (Riiast)
Hispaania, Costa del Sol (Riiast)
Hispaania, Gran Canaria (Riiast)
Hispaania, Mallorca (Riiast)
Hispaania, Tenerife
AegSihtkohtÖöd Hind al.
Hispaania, Tenerife (Riiast)
Indoneesia, Bali saar
Itaalia (Riiast)
Itaalia, suusareisid
Kreeka, Ateena (Riiast)
Kreeka, Kefallonia
Kreeka, Korfu
Kreeka, Kreeta
Kreeka, Kreeta (Riiast)
Kreeka, Peloponnesos
Kreeka, Peloponnesos (Riiast)
Kreeka, Rhodos
Kreeka, Rhodos (Riiast)
Kuuba
Küpros
Küpros (Riiast)
Leedu
Läti
Mauritius
Montenegro
Portugal, Algarve
Portugal, Algarve (Riiast)
Portugal, Lissabon (Riiast)
Portugal, ringreisid (Riiast)
Sansibar
Seišellid
Tai, Bangkok
Tai, Phuket
Tuneesia
Türgi, Antalya
Türgi, Antalya (Riiast)

Pakkumised
Hispaania, TenerifeMilliseid Tenerife reise on võimalik leida antud leheküljelt?

Antud leheküljelt leiate kõik Eesti juhtivate reisikorraldajate pakkumised Tenerifele väljumisega Tallinnast. Kõiki andmeid ja hindu värskendatakse automaatselt kord päevas! Tänu sellele leiate siit alati parimad ja värskemad pakkumised!

- see on eriline nupp ning unikaalne teenus, mida ei ole ühelgi reisileheküljel. Antud nupuga on märgistatud enamus hotelle meie leheküljel. Vajutades nupule, näete hindu antud hotellile kõikidelt reisikorraldajatelt terveks hooajaks. Teil ei ole enam vaja otsida hindu oma lemmikhotellile teistelt lehekülgedelt – vajutage nupule ning hindade täisnimekiri on kohe Teie ekraanil!

Miks osta reise Tenerifele parem meilt ja mitte reisikorraldajalt?

Paljud arvavad ekslikult, et otse reisikorraldajalt osta on kindlam ning  pakutavad hinnad madalamad.

Tegelikult on see vale arvamus. Tegelikkuses koostavad reisipakettide hindu reisikorraldajad, mitte reisibürood. Vastavalt omavahelistele lepingutele, peame reise müüma nende poolt kehtestatud hindadega ning ilma juurdehindluse ja vahendustasudeta. Seega ei ole vahet, kas osta pakett reisikorraldajalt või meilt – hinnad jäävad samaks. Seda on lihtne kontrollida. Ostes reisipaketi, väljastame alati reisikorraldaja poolse lepingu, kus kirjas antud paketile nende poolt määratud hinnad. Tehtud töö eest saame meie reisikorraldajatelt komisjonitasu. Seega maksavad meie töö kinni nemad, mitte kliendid.

Nüüd kindlustundest. Ostes paketi otse reisikorraldajalt, on klient kindlustatud nendepoolse tagatisega. Meie büroo kaudu ostes, lisandub sellele veel meiepoolne tagatis, mis tähendab, et olete topelt-kaitstud!

Reisikorraldajad kontrollivad rangelt meie poolt sõlmitavate lepingutingimuste täitmist, kaasa arvatud broneeritud reiside õigeaegset tasumist. See on ühtlasi lisagarantiiks meie klientidele.

Meie reisibüroo kaudu ostes on kliendil mitmeid eeliseid:

 • kui pöördute otse reisikorraldaja poole, saate infot vaid nende poolt korraldatavate reiside kohta. Meie poole pöördudes, saate täieliku ülevaate kogu Eesti turul olevatest pakkumistest.
 • Meie büroost ostes on teil hotelli valimiseks rohkem võimalusi, kuna omame infot kõikide reisikorraldajate hotellibaaside kohta. Meie reisikorraldajad tunnevad pakutavaid hotelle suurepäraselt, kuna käivad regulaarselt agendireisidel nendega tutvumas. Nad oskavad hotelle omavahel võrrelda, teades, millisel reisikorraldajal on konkreetses hinnaklassis parim hotellide valik.
 • Leiame reisikorraldajate hulgast teie poolt valitud hotellile või sihtkohale parima pakkumise.
 • Võrdleme eri reisikorraldajate maksetingimusi
 • Võrdleme tehtud broneeringute muutmis- ja tühistamistingimusi
 • Võrdleme, kellel reisikorraldajatest on mugavam lennuplaan
 • Võrdleme pardateenindust ja pagasiveo tingimusi
 • Tutvustame teile sihtkohas paiknevate reisikorraldajate teeninduseripärasid
 • Anname ülevaate kohapealsete partnerfirmade tegevusest
 • Anname ülevaate, kuidas vaatlevad reisikorraldajad klientide avaldusi
 • Anname informatsiooni reisikorraldaja usaldusväärsuse kohta, nende tagatisraha suuruse ja kehtivuse kohta

Juba kaksteist aastat spetsialiseerume reisipakettide müügile. Tegutseme eelkõige kliendi, mitte niivõrd reisikorraldaja huvides. Meie eesmärgiks on leida kliendile selline reisipakett, mis paneks ta ka edaspidi meie poole pöörduma. See on meil hästi õnnestunud – paljudest reisijatest on saanud meie püsikliendid!

Ostes reisi meie büroo kaudu, teete alati parima valiku! Olgu siinkohal öeldud, et  tingimused jäävad  samasuguseks nagu reisikorraldajalt otse ostes.


Millal toimuvad reisid Tenerifele?

2020 - 2021 a. hooaeg:
Reisid Tenerifele toimuvad ajavahemikus 18.12.2020 - 28.04.2021.

18.12.2020 - 01.01.2021  1 x nädalas (reedeti)
06.01.21 - 28.04.21  2 x nädalas (kolmapäeviti ja reedeti) 

Esialgsed lennuajad:
08:15 Tallinn (TLL) Pikkus 6 t 30 min - 12:40 Tenerife Sur (TFS)
13:30 Tenerife Sur (TFS) Pikkus 6 t 20 min - 21:45 Tallinn (TLL)
 
Lend: lend Tallinnast Tenerifele kestab umbes 6,5 tundi, lennukompaniiga SmartLynx.
Transfeer lennujaamast hotellidesse kestab umbes 20 kuni 50 min.
 
Toitlustamine lennuki pardal: hinnas on kerge võileib. Soovi korral on võimalik osta toekam toit ettetellimisel (hiljemalt 48 tundi enne väljalendu) FLYDINNER tellimislehelt. Snäkke saab ka lennu ajal pardamenüüst. 
 
Pagas: tasuta saab istekohaga reisija kaasa võtta 15 kg äraantavat pagasit, mille mõõtmed ei ületa 115/70/40 cm, ja 5 kg käsipagasit, mille mõõtmed ei ületa 56/45/25 cm.

Reisidokumendid:
Eesti kodanik saab EU-riikides reisida, kas kehtiva passiga või ID-kaardiga. Halli passi omanik saab reisida passiga ja ID-kaardiga, mis on kehtiv vähemalt 3-kuud peale reisi.

Viisa:
Kanaari saared, kui Hispaania Kuningriigigi koosseisu kuuluv piirkond on Eesti kodanikele viisavaba. Saab reisida nii kehtiva passi kui ID-kaardi alusel. Vene kodanikele ja Eesti mittekodanikust elanikel nn. „Halli passiga“ on Hispaaniasse reisimine viisavaba, juhul kui on olemas alaline või tähtajaline Eesti elamisluba. Kaasa tuleb võtta pass, kehtivus vähemalt 3 kuud pärast reisi + ID kaart kehtiv vähemalt 3 kuud pärast reisi.

Lastega reisimine:
Juhul kui lapsega reisib vaid üks lapsevanematest või vanem, kellel on lapsest erinev perekonnanimi peaks reisil kaasas olema lapse vanemate ühine nõusolek. Sama kehtib lapsega reisival täiskasvanul, kes ei ole lapse seaduslik hooldaja. Volituse näidise ja lisainfo leiate SIIT.

Arstiabi:
Eesti Haigekassas arvel olevatel inimestel on võimalik saada, vajaminevat arstiabi samadel tingimustel Hispaania kindlustatutega. Eeldusel, et kaasas on Euroopa ravikindlustuskaart, mis tuleb eelnevalt vormistada Eesti Haigekassas. Täpsem info reeglite kohta on Eesti Haigekassa kodulehel. Samas tuleb arvestada, et see ei kata mitte kõiki kulutusi (täpsem info Haigekassa kodulehel), seega soovitame kõigil vormistada kindlustusfirmade poolt pakutav reisitervisekindlustus. Kui peaksite vajama arstiabi, siis soovitame alati kohe ühendust võtta kohapealsete esindajatega, kes saavad teid assisteerida ja juhendada. Juhul, kui on vaja teatud teenuste eest tasuda ning osta arsti poolt väljakirjutatud medikamente, tuleb kõik tšekid alles hoida ning Eestis esitada need kindlustusseltsile. Enamus hotellides on ka arstikabinet või arsti väljakutse võimalus, ent sellega võivad kaasneda visiiditasud ning muud rahalisi väljamakseid nõudvad protseduurid.
Soovitame tungivalt vormistada kõikidele reisijatele reisikindlustuse, mis kataks kulud terviseprobleemide, pagasi kadumise või rikkumise kui ka reisitõrke korral.

NB! Terviseamet soovitab kõigil välismaale reisijatel teha lisaks tervisekindlustusele ka võimalikud vajalikud vaktsineerimised. Eriti on vajalik hetkel kontrollida leetrite vaktsiinide kehtivust, sest kogu maailmas (s.h ka Euroopas) on avastatud leetritesse haigestumise juhtumeid. Lisainfo aadressil https://www.vaktsineeri.ee

Hotellid:
Vastavalt rahvusvahelistele hotellireeglitele saab hotellitoad saabumise päeval alates kella 14:00st. Lahkumispäeval tuleb hotellitoad loovutada kell 12:00, olenemata tagasilennu ajast. Peale tubade loovutust saab pagasi paigutada pagasihoidlasse ning aega edasi veeta hotelli territooriumil kuni transfeerini. Kliendid, kes soovivad tuba pikendada kuni ärasõiduni ehk late check-out´i, tuleb see ise kohapeal hotelliga kokku leppida. Kui hotellil on võimalik tuba pikendada, siis antud teenus on tasuline ja maksmine toimub kohapeal vastavalt hotelli hinnakirjale. Hotelli restoranide õhtusöögil on kohustuslik soliidne riietus (meestel pikad püksid). NB! Tenerifel ja ka teistel kanaari saartel on SPA-desse sissepääs alates 16-ndast eluaastast.

Ilm Tenerifel:
Tenerifel on aastaringselt pehme kliima ehk saarel on igavene kevad. Saare põhjaosa on niiskem ja vihmarohkem, olles samas looduse poolest lopsakam kui lõunaosa. Lõunas on kliima kuivem ja soojem, selline kliima sobib ideaalselt rannapuhkuseks.

keskmine päevane temperatuur
oktoober november detsember Jaanuar veebruar märts aprill
26 24 22 21 21 22 23
keskmine öine temperatuur
21 18 16 15 15 16 16
keskmine merevee temperatuur
21 20 20 19 18 19 19

Tenerife

Tenerife on igavese kevade saar: siin ei ole kunagi halba ilma, ei ole iial liiga palav ega liiga külm! Ookeanist väljaulatuvad mustad vulkaanilised rannad, kollased liivarannad, võõrplaneeti meenutav maastik – see on Tenerife. Romantikud saavad jalutada banaaniistandustes, seigelda lagunevate koloniaalaegsete villade ümbruses ja lubjaga valgendatud külamajade vahel. Lõbuhimulised puhkajad võivad aga igal ööl klubimaratoni sukelduda.

Tenerife on ideaalne talvepuhkuse paik, pakkudes meelepärast tegevust igas eas inimestele. Siin leidub igale maitsele sportimisvõimalusi ja teemaparke, ööklubisid ja baare, kauneid randu ja lummavat loodust. Noori paelub tempokas ööelu ning lai valik aktiivse puhkuse võimalusi. Vanem puhkaja naudib kindlasti imepärast maastikku ja mõnusat kliimat.

Tenerife on Kanaari saarestiku suurim ja kõrgeim saar (saare pindala on 2058 km²). Tenerife loodus on äärmiselt mitmekesine, jõuline oma kontrastides ning jätab kustumatu elamuse. Saare lõunaosas on kaunid liivarannad ja lauge maastik. Keskosa kroonib Hispaania kõrgeim mäetipp Teide, mille jalamil laiub kunagise vulkaanipurske tagajärjel müstiline kuumaastik. Teide ’kuumaastikku’ näete filmiklassikasse kuuluvates ’Ahvide planeedis’ ja ’Tähesõdades’. Põhja- ja lääneosas pakuvad silmailu metsadega kaetud mäed, lopsakalt rohelised orud ning maalilised järsud kaljulõhed. · Saarel on suurepärased võimalused aktiivseks puhkuseks. Spordilembene puhkaja saab valida tennise, squashi, golfi, sukeldumise, kalapüügi, purjelauasõidu, jalgrattasõidu, matkamise jpm alade vahel.

Ilm on meeldivalt mahe ning pakub võimalust tunda rõõmu suvesoojast. Laiad liivarannad lausa kutsuvad rannamõnusid proovima. Kanaaride kliima on Hispaania mandriosa kliimast pisut erinev. Kanaari saartel on aastaringselt soe – kuu keskmine õhutemperatuur on siin 18–24°C, veetemperatuur Atlandi ookeanis 19–20°C. Kanaaride soe kliima on tingitud kõrvalolevast Aafrikast, soojast Golfi hoovusest ja alailma Sahara kõrbest Atlandile puhuvast tuulest. Geograafilise asendi ja omalaadse maastiku tõttu erineb saarte kliima mahedast ja pehmest kuni kuuma ja kuivani.

Kanaaride populaarseimad road on liha- ja kalaroogade juurde garneeringuna pakutav papas arrugadas (soolases vees keedetud koorega kartul, mida keedetakse seni, kuni kogu vesi on aurustunud ja kartul on kattunud soolakristallidega), sancocho canario (kalahautis, tavaliselt ahvenast), ropa vieja (kana-, veise- ja kartulihautis), conejo al salmorejo (teatud kastmes hautatud küülik), baifo ja machorra (kitseliha), arroz con verduras (tükeldatud piprakaunade, maisi ja tomatiga riisisalat). Enamik roogi serveeritakse koos erilise kastme mojoga, mille valmistamisel kasutatakse küüslauku ja teisi toiduaineid, mis määravad kastme värvi (harilikult punane või roheline). Samuti antakse lauale gofio – maisijahust tehtud puder või koorikleib. Kanaari saartel on populaarsed ka hispaanlaste traditsioonilised road paella (riis mereandide ja tükeldatud lihaga), gazpacho (mitmesugustest aedviljadest külm supp), caldera de pescado (hispaaniapärane kalasupp) ning tortillas (omlett köögiviljade, juustu, maitserohelise, sibula ja muu taolisega). Uusi roogi tuleb süüa väikestes kogustes, et nendega järk-järgult kohaneda.

Kanaaride populaarseim dessert on mandlitest, munast ja kaneelist valmistatud magus kreem bienmesabe. Magustoitude hulka arvatakse ka juustu- ja puuviljavalik (quesos y frutas). Siin juuakse kolme sorti kohvi: cafe solot (must kohv), cortadot (vähese piimaga kohv) ning cafe con lechet (pooleldi piimast, pooleldi kohvist koosnev jook).

Tenerifel väärib külastamist eksootilise taimestiku ja loomastiku poolest kuulus Loro park. Vapustavaid elamusi pakub ka saare keskel olev Masca mäekuru, milles asub väike küla. Selles alles hiljuti välismaailmast isoleeritud külas avanevad suisa lummavad vaated. Tenerifel tasub kindlasti käia maailma suuruselt kolmandal tulemäel Teide ja jalutada seda ümbritsevas rahvuspargis.

Tenerifel puhates on soovitatav käia ka teistel Kanaari saartel. Vaatamist väärivad ainulaadne tegevvulkaaniga saar Lanzarote, vulkaanidega rahvuspark Timanfaya, saarestiku rohelisim saar La Gomera ja sellel asuv Garajonay rahvuspark.

Turistidele pakuvad meeldejäävaid elamusi igas linnas vähemalt mõned korrad aastas korraldatavad rahvapeod, fiestad, festivalid, mida ei ole üheski Euroopa riigis nii palju kui siin. Kanaari saared on kuulsad oma karnevalide poolest, mida võib ürituste rohkuse ja kostüümide mitmekesisuse poolest võrrelda tuntud Rio de Janeiro karnevalidega. Kanaari saarte karnevalid on ühed suurimatest Euroopas

Unustamatu mulje jätavad puhkajatele ka Tenerife mustad rannad, kus liiv on segunenud vulkaanituhaga. Muljeteavaldav on Anaga Mägede maaliline maastik Tenerife kirdeosas, mis tekitab tunde, nagu oleks ümbrtitsetud Lõuna Ameerika mägedest. Anaga Mäed on koopaid täis ja kuni tänapäevani on need koduks vanadele mäeelanikele. Teno Mägede ahel Tenerife läänerannikul võlub oma allikatega ja kaunite küladega. Tenerifel tasub uudistama minna ka hipide randa, kus hipid ja nendemeelsed elavad veel praegugi iseehitatud palmiokstest hurtsikutes.

Kanaari saartel tasub maitsta mereande – need on siin alati värsked ja suurepäraselt valmistatud. Samuti on soovitatav proovida Malvazia veini, mida valmistatakse üksnes Kanaari saartel. Malvaziat nimetatakse kuninglikuks veiniks, sest keisrinna Jekaterina armastas seda väga.

Ja see kõik on ainult üks väike osa sellest, mis ootab teid Tenerifel.

Tenefire tuntumad kuurordid on Playa De Las Americas ja Costa Adeje.

Tenerife lõunaosas asuv Playa de las Americas on tuntud oma heatasemeliste hotellide, aktiivse ööelu ja heade randade poolest. Playa de las Americases on uhked laiad liivarannad, mille tonaalsus kõigub heledapoolsest kuni üsna tumedani. Piirkonnas on rohkelt erinevaid söögikohti, leida võib näiteks hiina, mehhiko, itaalia või teisi rahvusrestorane ning rahvusvahelistesse kettidesse kuuluvaid kiirsöögirestorane. Kanaaridele omaseid roogi saab nautida kuurordist veidi eemal väikestes külades. Soosituimad kalarestoranid asuvad La Caleta külas ja Los Cristianose kuurordis.Playa de las Americas sobib kõigile, nii peredele ja rahulikuma puhkuse otsijale kui ka ööelu nautijatele.

Tenerife edelarannikul, vahetult melurikka Playa de las Americase kõrval (sellest veidi põhja pool) asuv Costa Adeje on Tenerife elegantseim kuurort. Costa Adeje on rahulikum ja vaiksem kui Playa de Las Americas, pakub aga ikkagi kõike puhkuseks vajalikku ka kõige nõudlikumale maitsele. Costa Adeje ühendab elava puhkusekuurordi kärarikkad võlud väikelinna armsa atmosfääriga. Costa Adejes on Tenerife parim, 27 rajaga golfiväljak. Kuurordi suureks tõmbenumbriks on Euroopa parima delfinaariumiga Aqualand, kus neid graatsilisi ja elegantseid olevusi saab jälgida 5 m sügavusel.Lastele pakuvad kindlasti suurt huvi ka Ahvide Park ja Džunglipark. Väga populaarsed on vaala- ja delfiinivaatlusreisid katamaraaniga.

Ekskursioonid:
Ekskursioone  saab osata  ainult sihtkohas reisikorraldaja esindajate käest (infotunni ajal). Ekskursioone Eestist ette ei müüda. Täieliku nimekirja koos ekskursioonide põhjaliku kirjelduse, hindadega ja tingimustega saate reisikorraldaja esindaja käest kohapeal


Läbi meie on võimalik osta vahendustasuta ja juurdehindluseta kõiki reise, mida pakuvad meie partnerid


Hotellide kataloog

Hotelli otsimiseks palun sisestage osa hotelli nimest. Nt selleks, et leida hotell The Maxim Resort piisab sisestamisest Maxim

© 2008-2020 Delfiin Reisibüroo OÜ old