Reisi lähtekoht
Soovitud reisi kestvus
Pakkumised kuude kaupa
juuli 2020
august 2020
september 2020
oktoober 2020
november 2020
detsember 2020
jaanuar 2021
veebruar 2021
märts 2021
aprill 2021
mai 2021
juuni 2021
juuli 2021
august 2021
september 2021
oktoober 2021
Pakkumised sihtkohtade kaupa
AÜE
Bulgaaria
Egiptus, Hurghada
Egiptus, Sharm El Sheikh
Gruusia
Hispaania, Tenerife
Indoneesia, Bali saar
Kreeka, Kefallonia
Kreeka, Korfu
Kreeka, Kreeta
Kreeka, Peloponnesos
Kreeka, Rhodos
Kuuba
Küpros
Mauritius
Mehhiko
Montenegro
Portugal, Algarve
Sansibar
Seišellid
Tai, Bangkok
Tai, Phuket
Tuneesia
Türgi, Antalya
Vietnam

Pakkumised
Portugal, MadeiraMilliseid Madeira, Portugali reise on võimalik leida antud leheküljelt?

Antud leheküljelt leiate kõik Eesti juhtivate reisikorraldajate pakkumised Madeirale, Portugali väljumisega Tallinnast. Kõiki andmeid ja hindu värskendatakse automaatselt kord päevas! Tänu sellele leiate siit alati parimad ja värskemad pakkumised!

- see on eriline nupp ning unikaalne teenus, mida ei ole ühelgi reisileheküljel. Antud nupuga on märgistatud enamus hotelle meie leheküljel. Vajutades nupule, näete hindu antud hotellile kõikidelt reisikorraldajatelt terveks hooajaks. Teil ei ole enam vaja otsida hindu oma lemmikhotellile teistelt lehekülgedelt – vajutage nupule ning hindade täisnimekiri on kohe Teie ekraanil!

Miks osta reise Madeirale, Portugali parem meilt ja mitte reisikorraldajalt?

Paljud arvavad ekslikult, et otse reisikorraldajalt osta on kindlam ning  pakutavad hinnad madalamad.

Tegelikult on see vale arvamus. Tegelikkuses koostavad reisipakettide hindu reisikorraldajad, mitte reisibürood. Vastavalt omavahelistele lepingutele, peame reise müüma nende poolt kehtestatud hindadega ning ilma juurdehindluse ja vahendustasudeta. Seega ei ole vahet, kas osta pakett reisikorraldajalt või meilt – hinnad jäävad samaks. Seda on lihtne kontrollida. Ostes reisipaketi, väljastame alati reisikorraldaja poolse lepingu, kus kirjas antud paketile nende poolt määratud hinnad. Tehtud töö eest saame meie reisikorraldajatelt komisjonitasu. Seega maksavad meie töö kinni nemad, mitte kliendid.

Nüüd kindlustundest. Ostes paketi otse reisikorraldajalt, on klient kindlustatud nendepoolse tagatisega. Meie büroo kaudu ostes, lisandub sellele veel meiepoolne tagatis, mis tähendab, et olete topelt-kaitstud!

Reisikorraldajad kontrollivad rangelt meie poolt sõlmitavate lepingutingimuste täitmist, kaasa arvatud broneeritud reiside õigeaegset tasumist. See on ühtlasi lisagarantiiks meie klientidele.

Meie reisibüroo kaudu ostes on kliendil mitmeid eeliseid:

 • kui pöördute otse reisikorraldaja poole, saate infot vaid nende poolt korraldatavate reiside kohta. Meie poole pöördudes, saate täieliku ülevaate kogu Eesti turul olevatest pakkumistest.
 • Meie büroost ostes on teil hotelli valimiseks rohkem võimalusi, kuna omame infot kõikide reisikorraldajate hotellibaaside kohta. Meie reisikorraldajad tunnevad pakutavaid hotelle suurepäraselt, kuna käivad regulaarselt agendireisidel nendega tutvumas. Nad oskavad hotelle omavahel võrrelda, teades, millisel reisikorraldajal on konkreetses hinnaklassis parim hotellide valik.
 • Leiame reisikorraldajate hulgast teie poolt valitud hotellile või sihtkohale parima pakkumise.
 • Võrdleme eri reisikorraldajate maksetingimusi
 • Võrdleme tehtud broneeringute muutmis- ja tühistamistingimusi
 • Võrdleme, kellel reisikorraldajatest on mugavam lennuplaan
 • Võrdleme pardateenindust ja pagasiveo tingimusi
 • Tutvustame teile sihtkohas paiknevate reisikorraldajate teeninduseripärasid
 • Anname ülevaate kohapealsete partnerfirmade tegevusest
 • Anname ülevaate, kuidas vaatlevad reisikorraldajad klientide avaldusi
 • Anname informatsiooni reisikorraldaja usaldusväärsuse kohta, nende tagatisraha suuruse ja kehtivuse kohta

Juba kaksteist aastat spetsialiseerume reisipakettide müügile. Tegutseme eelkõige kliendi, mitte niivõrd reisikorraldaja huvides. Meie eesmärgiks on leida kliendile selline reisipakett, mis paneks ta ka edaspidi meie poole pöörduma. See on meil hästi õnnestunud – paljudest reisijatest on saanud meie püsikliendid!

Ostes reisi meie büroo kaudu, teete alati parima valiku! Olgu siinkohal öeldud, et  tingimused jäävad  samasuguseks nagu reisikorraldajalt otse ostes.

Millal toimuvad reisid Madeirale?

Otselennud Madeirale toimuvad lennukompaniiga SmartLynx  ja kuupäevadel 11.09.2020 kuni 02.10.2020, reisi kestused 7ööd. Lubatud pagasimäär on 15 äraantavat pagasit, mille mõõtmed ei ületa 115/70/40 cm, ja 5 kg käsipagasit, mille mõõtmed ei ületa 56/45/25 cm.

Smartlynx Airlines lennukompaniiga on toitlustus pardal lisatasu eest. Soe toit ja laiem toiduvalik on võimalik ainult ettetellimisel Airo Catering kodulehelt - hiljemalt 48 tundi enne väljalendu! https://shop.airo.ee/airoshop/index.php/smartlynx/

Viisa
Eesti, vene ning halli passi omanikele (elamis- ja tööloaga eestis) viisat ei ole vaja. Teiste riikide kodanikud peavad täpsustama informatsiooni viisa vajalikkusest enne reisi tellimist. Reisida saab nii kehtiva passiga kui ka ID-kaardiga.

NB! Vene ja halli passi omanikele lisaks passile on kohustuslik reisile kaasa võtta ID kaart!

Lennule registreeritakse ainult need reisijad, kellel on esitada nii kehtiv pass kui ka ID kaart.

MADEIRA´ST
Madeira saarerühm on tuntud eripalgelise looduse ning põnevate matkaradade poolest, mis viivad kuni 3 km kõrguste mäetippudeni. Kõrgelt mägedest avanevad suurejoonelised vaated udustele mäesiluettidele, ookeanile ning seal mängivatele delfiiniparvedele. 

Madeira on Atlandi ookeanis umbes 600 km kaugusel Aafrikast asuv saarestik.

Saarestiku elanikud on portugallased ja see kuulub Portugalile autonoomse piirkonnana. Viimased 600 aastat kuulub Madeira etniliselt, kultuuriliselt, majanduslikult ja poliitiliselt Euroopasse, kuigi on Aafrikale lähemal. Portugali autonoomse piirkonnana kuulub ta Euroopa Liitu.

Madeira on vulkaanilise tekkega saarestik, mis tekkis kunagise kuuma punkti kohale, nii ei ole ta selles mõttes ühegi mandri osa.

Saarestiku suurim, Madeira saar on suure, üle 6 km kõrguse kilpvulkaani veepealne osa. See vulkaan kuulub Aafrika plaadil asuvasse Tore ahelikku. Saare moodustumine algas miotseenis üle 5 miljoni aasta tagasi ja lõppes pleistotseenis umbes 700 000 aastat tagasi. Sellele järgnes ulatuslik erosioon. Kuid vulkaaniline tegevus saarel jätkus veel mõnda aega, tekitades uusi laavavoole ja vanadele, erodeerunud vulkaanidele uusi vulkaanikoonuseid: viimased pursked toimusid saare lääneosas 6500 aastat tagasi. Madeira kõrgeim, Ruivo mägi ulatub 1861 m[1] üle merepinna, lisaks on saarel hulk teisigi rohkem kui kilomeetrikõrgusi tippe.

Madeira loodus on hämmastavalt mitmekesine. Üksteise järel avanevad männimetsaga kaetud mäed ja lopsaka taimestikuga orud pakuvad hingematvalt kaunist vaatepilti. Kuna saar on vulkaanilist päritolu, siis koosneb Madeira maapind laavast ja tuhast, mis koos väga soodsate ilmastikutingimustega on loonud siia tõelise subtroopilise paradiisi. Banaanid kasvavad siin otse linnatänavatel ja kõikvõimalikes värvides ja vormides õitsvate taimede ilu ei jõua lihtsalt ära imetleda. Siin õitsevad kogu aeg orhideed, kallad, bugenviliad, hortensiad, magnooliad ja asalead.

Saare pealinn Funchal laskub tohutu amfiteatrina mööda mäenõlvu alla võimsa ookeani poole. Linnas ja selle ümbruskonnas on mitu suurepärast botaanikaaeda, sealhulgas ka orhideede aed. Funikulööriga saab tõusta Monte mäe tippu, kust avaneb vapustav vaade linnale ja ookeanile, alla laskuda võib punutud kelgus, mis oli sajandite jooksul Madeira elanike seas levinud transpordivahend.

Funchali lääneosa on turismitsoon, kuhu on koondunud parimad, peamiselt 4-5* hotellid.

Madeira on tõeline paradiis loodussõpradele, kes naudivad jalgsimatku ja kauneid maastikke. Saarel on palju võimalusi kõikvõimalike spordialadega tegelemiseks, alates paraplanerismist kuni kaljuronimiseni, mägijalgrattast kuni ratsutamise ja tennisemänguni. Golfisõpradele on Madeiral kaks rahvusvahelise klassi golfiväljakut. Loomulikult on Madeira ka üks suur veespordikeskus. Juba ammusest ajast populaarsust kogunud veesuusatamise, surfamise, allveeujumise ja purjespordi kõrval on Madeira nüüd ka esmaklassiline rahvusvahelise sportliku kalapüügi keskus, kus püütakse üsna tihti välja kuni 500 kilo kaaluvaid siniseid marliine. Peale selle on siinsed veed rikkad ka tuunikala liikide poolest.

Kindlasti soovitame!


Hotellide kataloog

Hotelli otsimiseks palun sisestage osa hotelli nimest. Nt selleks, et leida hotell The Maxim Resort piisab sisestamisest Maxim

© 2008-2020 Delfiin Reisibüroo OÜ new