Reisi lähtekoht
Soovitud reisi kestvus
Pakkumised kuude kaupa
veebruar 2020
märts 2020
aprill 2020
mai 2020
juuni 2020
juuli 2020
august 2020
september 2020
oktoober 2020
november 2020
detsember 2020
jaanuar 2021
veebruar 2021
märts 2021
aprill 2021
Pakkumised sihtkohtade kaupa
AÜE
Bulgaaria
Egiptus, Hurghada
Egiptus, Sharm El Sheikh
Gruusia
Hispaania, Tenerife
Indoneesia, Bali saar
Itaalia, suusareisid
Kreeka, Kefallonia
Kreeka, Korfu
Kreeka, Kreeta
Kreeka, Peloponnesos
Kreeka, Rhodos
Kuuba
Küpros
Montenegro
Portugal, Algarve
Seišellid
Tai, Bangkok
Tuneesia
Türgi, Antalya
Vietnam

Pakkumised
Sri LankaMilliseid Sri Lanka reise on võimalik leida antud leheküljelt?

Antud leheküljelt leiate kõik Eesti juhtivate reisikorraldajate pakkumised Sri Lankale väljumisega Tallinnast. Kõiki andmeid ja hindu värskendatakse automaatselt kord päevas! Tänu sellele leiate siit alati parimad ja värskemad pakkumised!

- see on eriline nupp ning unikaalne teenus, mida ei ole ühelgi reisileheküljel. Antud nupuga on märgistatud enamus hotelle meie leheküljel. Vajutades nupule, näete hindu antud hotellile kõikidelt reisikorraldajatelt terveks hooajaks. Teil ei ole enam vaja otsida hindu oma lemmikhotellile teistelt lehekülgedelt – vajutage nupule ning hindade täisnimekiri on kohe Teie ekraanil!

Miks osta reise Sri Lankale parem meilt ja mitte reisikorraldajalt?

Paljud arvavad ekslikult, et otse reisikorraldajalt osta on kindlam ning  pakutavad hinnad madalamad.

Tegelikult on see vale arvamus. Tegelikkuses koostavad reisipakettide hindu reisikorraldajad, mitte reisibürood. Vastavalt omavahelistele lepingutele, peame reise müüma nende poolt kehtestatud hindadega ning ilma juurdehindluse ja vahendustasudeta. Seega ei ole vahet, kas osta pakett reisikorraldajalt või meilt – hinnad jäävad samaks. Seda on lihtne kontrollida. Ostes reisipaketi, väljastame alati reisikorraldaja poolse lepingu, kus kirjas antud paketile nende poolt määratud hinnad. Tehtud töö eest saame meie reisikorraldajatelt komisjonitasu. Seega maksavad meie töö kinni nemad, mitte kliendid.

Nüüd kindlustundest. Ostes paketi otse reisikorraldajalt, on klient kindlustatud nendepoolse tagatisega. Meie büroo kaudu ostes, lisandub sellele veel meiepoolne tagatis, mis tähendab, et olete topelt-kaitstud!

Reisikorraldajad kontrollivad rangelt meie poolt sõlmitavate lepingutingimuste täitmist, kaasa arvatud broneeritud reiside õigeaegset tasumist. See on ühtlasi lisagarantiiks meie klientidele.

Meie reisibüroo kaudu ostes on kliendil mitmeid eeliseid:

 • kui pöördute otse reisikorraldaja poole, saate infot vaid nende poolt korraldatavate reiside kohta. Meie poole pöördudes, saate täieliku ülevaate kogu Eesti turul olevatest pakkumistest.
 • Meie büroost ostes on teil hotelli valimiseks rohkem võimalusi, kuna omame infot kõikide reisikorraldajate hotellibaaside kohta. Meie reisikorraldajad tunnevad pakutavaid hotelle suurepäraselt, kuna käivad regulaarselt agendireisidel nendega tutvumas. Nad oskavad hotelle omavahel võrrelda, teades, millisel reisikorraldajal on konkreetses hinnaklassis parim hotellide valik.
 • Leiame reisikorraldajate hulgast teie poolt valitud hotellile või sihtkohale parima pakkumise.
 • Võrdleme eri reisikorraldajate maksetingimusi
 • Võrdleme tehtud broneeringute muutmis- ja tühistamistingimusi
 • Võrdleme, kellel reisikorraldajatest on mugavam lennuplaan
 • Võrdleme pardateenindust ja pagasiveo tingimusi
 • Tutvustame teile sihtkohas paiknevate reisikorraldajate teeninduseripärasid
 • Anname ülevaate kohapealsete partnerfirmade tegevusest
 • Anname ülevaate, kuidas vaatlevad reisikorraldajad klientide avaldusi
 • Anname informatsiooni reisikorraldaja usaldusväärsuse kohta, nende tagatisraha suuruse ja kehtivuse kohta

Juba kaksteist aastat spetsialiseerume reisipakettide müügile. Tegutseme eelkõige kliendi, mitte niivõrd reisikorraldaja huvides. Meie eesmärgiks on leida kliendile selline reisipakett, mis paneks ta ka edaspidi meie poole pöörduma. See on meil hästi õnnestunud – paljudest reisijatest on saanud meie püsikliendid!

Ostes reisi meie büroo kaudu, teete alati parima valiku! Olgu siinkohal öeldud, et  tingimused jäävad  samasuguseks nagu reisikorraldajalt otse ostes.

Millal toimuvad reisid Sri Lankale?

Lennud Colombosse toimuvad algusega Tallinnast 17.12.2018-18.03.2019 (viimane tagasitulek) ümberistumisega Istanbulis ja vahemaandumisega Maldiividel.
Istanbuli lennujaamas viibivad kliendid transiittsoonis. Pagas registreeritakse otse TLL-CMB, Istanbulis ei pea pagasit uuesti registreerima. Palume kõik terariistad (küünekäärid, taskunoad) pakkida äraantavasse pagasisse. NB! Väärisasjad, fotoaparaadid ja -kaamerad palume pakkida käsipagasisse ja lennukisalongi kaasa võtta. NB! Üle 70% alkoholi viimine üle piiri on keelatud! Pagasimäär 30 kg + käsipagas 8 kg reisija kohta.

Lennukis pakutakse sooja toitu ja karastusjooke.

Lastega reisimisel tuleb silmas pidada, et piiriületusel võidakse küsida lapsega üksi reisivalt vanemalt teise vanema volitust

ning saatjana reisivalt täiskasvanult lapse mõlema vanema volitust. Volituse vorminõuded võivad riigiti erineda, mistõttu

võidakse küsida notariaalselt kinnitatud volitust. Täpsema teabe saamiseks palume pöörduda vastava riigi

konsulaaresinduste poole.

LISAINFO
-Reisidokument peab olema pass. ID kaardiga piiri ületada ei saa.
-Riiki sisenemisel ei ole vanuselisi ega soolisi piiranguid
-Diplomaatilise passiga (või muu eripassiga) reisijad peavad vormistama visa enne reisi saatkonnas. Neil ei ole võimalik siseneda riiki viisavabalt või soetada viisat piirilt.

EESTI PASS
VIISA VAJALIK

Vajalikud dokumendid:
-pass, kehtiv vähemalt 6 kuud peale Sri Lankalt lahkumist
-edasi- tagasi lennupiletid.
-piisavad rahalised vahendid
-soovitav on tervise- ja reisikindlustus
Viisa vormistamine ise internetist: http://www.eta.gov.lk/slvisa hind ca 35-40USD

Vakstineerimine enne reisi: http://www.terviseamet.ee/nakkushaigused/reisimine-ja-tervis.html

Mis on Sri Lanka?

Sri Lanka on saareriik Lõuna-Aasias. Kuni 1972. aastani kandis nime Tseilon. Saare ümber on kolm veekogu, India ookean, Mannari laht ja Palki väin. Naabriteks on India ja Maldiivid.

Miks reisida Sri Lanka´le?

Sri Lanka võtab Teid vastu troopiliselt sooja õhuga, eksootiliste taimede ja saar üllatab Teid lummavate vaadetega. Sri Lanka on imeliselt roheline saar, samas harjumatult soe ja on tuntud sõbraliku rahvaga.
Sri Lankal asuvad ahvatlevad valged rannad, värvikirevad maastikud, muljetavaldavad mäed, kristallselged jõed ja imelised kosed. Silmailu pakub ürgne loodus, mitmekesine looma ja linnumaailm. Kultuurinautleja leiab inspireerivaid kultuurimälestisi iidsetest linnadest kuni kindlustusteni. Igal sammul leiab kohalikku kaunist ja peent käsitööd ning mitmekülgse taustaga inimesesi, kes on äärmiselt sõbralikud.

Viisa ja reisidokumendid

Alates 2012 jaanuarist on Sri Lanka viisa tasuline. Viisa maksab 40 eur.

Nõuded reisidokumentidele:
Eesti kodanik saab reisida passiga, pass peab kehtima vähemalt kuus kuud peale reisi lõppu. Juhul, kui kuulute kolmandate riikide kodanike hulka, kohustute tutvuma sihtkoha riigi viisanõuete ja tingimustega iseseisvalt. (nt Välisministeerium, kodakonsus- ja migatsiooniamet jne ).

Ekskursioonid

Ekskursioone saab osata ainult sihtkohas reisikorraldaja esindajate käest (infotunni ajal). Ekskursioone Eestist ette ei müüda. Täieliku nimekirja koos ekskursioonide põhjaliku kirjelduse, hindadega ja tingimustega saate reisikorraldaja esindaja käest kohapeal.

Läbi meie on võimalik osta vahendustasuta ja juurdehindluseta kõiki reise, mida pakuvad meie partnerid


Hotellide kataloog

Hotelli otsimiseks palun sisestage osa hotelli nimest. Nt selleks, et leida hotell The Maxim Resort piisab sisestamisest Maxim

© 2008-2020 Delfiin Reisibüroo OÜ new