Reisi lähtekoht
Soovitud reisi kestvus
Pakkumised kuude kaupa
juuli 2020
august 2020
september 2020
oktoober 2020
november 2020
detsember 2020
jaanuar 2021
veebruar 2021
märts 2021
aprill 2021
mai 2021
juuni 2021
juuli 2021
august 2021
september 2021
oktoober 2021
Pakkumised sihtkohtade kaupa
AÜE
Bulgaaria
Egiptus, Hurghada
Egiptus, Sharm El Sheikh
Gruusia
Hispaania, Tenerife
Indoneesia, Bali saar
Kreeka, Kefallonia
Kreeka, Korfu
Kreeka, Kreeta
Kreeka, Peloponnesos
Kreeka, Rhodos
Kuuba
Küpros
Mauritius
Mehhiko
Montenegro
Portugal, Algarve
Sansibar
Seišellid
Tai, Bangkok
Tai, Phuket
Tuneesia
Türgi, Antalya
Vietnam

Pakkumised
Kreeka, SantoriniMilliseid Kreeka, Santorini reise on võimalik leida antud leheküljelt?

Antud leheküljelt leiate kõik Eesti juhtivate reisikorraldajate pakkumised Santorinile väljumisega Tallinnast. Kõiki andmeid ja hindu värskendatakse automaatselt kord päevas! Tänu sellele leiate siit alati parimad ja värskemad pakkumised!

- see on eriline nupp ning unikaalne teenus, mida ei ole ühelgi reisileheküljel. Antud nupuga on märgistatud enamus hotelle meie leheküljel. Vajutades nupule, näete hindu antud hotellile kõikidelt reisikorraldajatelt terveks hooajaks. Teil ei ole enam vaja otsida hindu oma lemmikhotellile teistelt lehekülgedelt – vajutage nupule ning hindade täisnimekiri on kohe Teie ekraanil!

Miks osta reise Santorinile parem meilt ja mitte reisikorraldajalt?

Paljud arvavad ekslikult, et otse reisikorraldajalt osta on kindlam ning  pakutavad hinnad madalamad.

Tegelikult on see vale arvamus. Tegelikkuses koostavad reisipakettide hindu reisikorraldajad, mitte reisibürood. Vastavalt omavahelistele lepingutele, peame reise müüma nende poolt kehtestatud hindadega ning ilma juurdehindluse ja vahendustasudeta. Seega ei ole vahet, kas osta pakett reisikorraldajalt või meilt – hinnad jäävad samaks. Seda on lihtne kontrollida. Ostes reisipaketi, väljastame alati reisikorraldaja poolse lepingu, kus kirjas antud paketile nende poolt määratud hinnad. Tehtud töö eest saame meie reisikorraldajatelt komisjonitasu. Seega maksavad meie töö kinni nemad, mitte kliendid.

Nüüd kindlustundest. Ostes paketi otse reisikorraldajalt, on klient kindlustatud nendepoolse tagatisega. Meie büroo kaudu ostes, lisandub sellele veel meiepoolne tagatis, mis tähendab, et olete topelt-kaitstud!

Reisikorraldajad kontrollivad rangelt meie poolt sõlmitavate lepingutingimuste täitmist, kaasa arvatud broneeritud reiside õigeaegset tasumist. See on ühtlasi lisagarantiiks meie klientidele.

Meie reisibüroo kaudu ostes on kliendil mitmeid eeliseid:

 • kui pöördute otse reisikorraldaja poole, saate infot vaid nende poolt korraldatavate reiside kohta. Meie poole pöördudes, saate täieliku ülevaate kogu Eesti turul olevatest pakkumistest.
 • Meie büroost ostes on teil hotelli valimiseks rohkem võimalusi, kuna omame infot kõikide reisikorraldajate hotellibaaside kohta. Meie reisikorraldajad tunnevad pakutavaid hotelle suurepäraselt, kuna käivad regulaarselt agendireisidel nendega tutvumas. Nad oskavad hotelle omavahel võrrelda, teades, millisel reisikorraldajal on konkreetses hinnaklassis parim hotellide valik.
 • Leiame reisikorraldajate hulgast teie poolt valitud hotellile või sihtkohale parima pakkumise.
 • Võrdleme eri reisikorraldajate maksetingimusi
 • Võrdleme tehtud broneeringute muutmis- ja tühistamistingimusi
 • Võrdleme, kellel reisikorraldajatest on mugavam lennuplaan
 • Võrdleme pardateenindust ja pagasiveo tingimusi
 • Tutvustame teile sihtkohas paiknevate reisikorraldajate teeninduseripärasid
 • Anname ülevaate kohapealsete partnerfirmade tegevusest
 • Anname ülevaate, kuidas vaatlevad reisikorraldajad klientide avaldusi
 • Anname informatsiooni reisikorraldaja usaldusväärsuse kohta, nende tagatisraha suuruse ja kehtivuse kohta

Juba kaksteist aastat spetsialiseerume reisipakettide müügile. Tegutseme eelkõige kliendi, mitte niivõrd reisikorraldaja huvides. Meie eesmärgiks on leida kliendile selline reisipakett, mis paneks ta ka edaspidi meie poole pöörduma. See on meil hästi õnnestunud – paljudest reisijatest on saanud meie püsikliendid!

Ostes reisi meie büroo kaudu, teete alati parima valiku! Olgu siinkohal öeldud, et  tingimused jäävad  samasuguseks nagu reisikorraldajalt otse ostes.

Millal toimuvad reisid Santorinile?

Kavas on 2 otsereisi lennukompaniiga SmartLynx  see on 18.09.2019 ja 25.09.2019, reisid kestusega nädal. Lend kestab umbes 4 tundi. Lubatud pagasimäär on 15 äraantavat pagasit, mille mõõtmed ei ületa 115/70/40 cm, ja 5 kg käsipagasit, mille mõõtmed ei ületa 56/45/25 cm.

Kõikidel suvehooaja lendudel Smartlynx Airlines lennukompaniiga on toitlustus pardal lisatasu eest. Soe toit ja laiem toiduvalik on võimalik ainult ettetellimisel Airo Catering kodulehelt - hiljemalt 36 tundi enne väljalendu! https://shop.airo.ee/airoshop/index.php/smartlynx/

Alates 1.1.2018 tuleb Kreekas majutudes tasuda turismimaksu, mida tasutakse kohapeal hotellis. Tasud erinevad vastavalt hotelli ametlikule kategooriale. Summa jääb vahemikku u 0,50-4,00 € öö/toa kohta.

Studio / apartments - 0,50 € per tuba per öö
1-2* hotellid 0,50 € öö/tuba
   3* hotellid 1,50 € öö/tuba
   4* hotellid 3,00 € öö/tuba
   5* hotellid 4,00 € öö/tuba

Kreeka kuurortide ametlik hooaeg on 20.mai-15.september, sellel ajavahemikul töötavad kõik hotellide kontseptsioonides pakutud teenused täies mahus. NB! Enne ja pärast ametlikku hooaega on hotelliteenuste valik seotud hotellikülastajate arvu ning ilmastikuoludega ning võivad suuresti erineda hooajal pakutavast.

Viisa

Eesti kodanikule on Kreekasse reisimine viisavaba. Saab reisida nii kehtiva passi kui ID-kaardi alusel. Vene kodanikele ja Eesti mittekodanikust elanikele nn. „Halli passiga“ on Kreekasse reisimine viisavaba, juhul kui on olemas alaline või tähtajaline Eesti elamisluba. Kaasa tuleb võtta pass + ID kaart, mõlema  kehtivus peab olema vähemalt 3 kuud peale reisi lõppu.

Lastega reisimine!
Juhul kui lapsega reisib vaid üks lapsevanematest või vanem, kellel on lapsest erinev perekonnanimi peaks reisil kaasas olema lapse vanemate ühine nõusolek. Sama kehtib lapsega reisival täiskasvanul, kes ei ole lapse seaduslik hooldaja. Volituse näidise ja lisainfo leiate SIIT.

Lennujaam: Santorini
Transfeeri pikkus : Kamari u 6 km, Imerovigli u 12 km, Oía u  25 km. 
Tranfeeri kestus : Kamari u 15 min, Imerovigli u 20 min, Oía u 30 min.

Ainult lennupileti ostnud saavad sõita Kamarisse taksoga, hind u 14 € või bussiga Firasse.

Imekaunis Santorini on maailmakuulus oma võrratute päikeseloojangute ning mäenõlvadele rajatud lumivalgete külade poolest. Mägine läänerannik on vaadete nautimiseks ideaalne. Mõned meie hotellid paiknevad kõrgel kraatrinõlval paiknevas Imerovigli külas ning saare kõige kuulsamas maalilises Oia külas. Enamik hotelle asub aga Kamaris ja Perissas - saare ida-ranniku kuurortides, kus puhkajaid ootavad kaunid rannad ja suur valik söögikohti ning õhtuveetmisvõimalusi.

Santorini ei ole sobilik sihtkoht liikumisraskusega puhkajatele, eriti keeruline on saarel liikuda ratastooliga. Maastik on ebatasane ja mägine, tänavad kitsad ning järskude tõusude - langustega, palju on treppe. Eriti keeruline on liikuda pealinnas Firas ning Oia ja Imerovigli külades. Saare idarannik, kus asuvad Kamari ja Perissa kuurordid, on küll laugem, kuid hotellide territooriumidel on väga palju treppe.

Santorinil on tumedad laavakivi- ja liivarannad, mis enamasti lähevad järsult sügavaks. Parimad ja pikimad liivasemad rannad asuva saare ida- ja lõunaosas, väikseid kiviseid soppe leiab ka põhjas. Läänerannik on aga valdavalt kõrge ja kaljune, siin leidub ainult üksikuid kohti, kust pääseb mere äärde. Tasub tähele panna, et must liiv ja laavakivi kuumenevad suvise päikese käes keskpäevaks niivõrd, et rannasussid on vägagi asjakohased. Rannatoolid ja päiksevarjud on tasulised, 2 tooli ja 1 vari maksab u 8 eur.
Kamari mitmekilomeetrine liivarand saare idaküljel on populaarne puhkekoht, kus saab rentida lamamistoole ja päiksevarje ning harrastada erinevaid veespordialasid, sh ka purjelauasõitu. Meri läheb järsku sügavaks, põhi on kaljune.
Monolithos (u 3km Kamarist põhja suunas) on ainuke peene liivaga rand saarel, läheb laugjalt sügavaks ning sobib seetõttu ka lastele. Olemas on rannatoolide ja varjude rent, samuti mõned tavernid. Lähedal asuvalt lennuväljalt kostab siia lennukite müra.
Populaarset, pikka Perissa liivaranda eraldab Kamarist monoliitne kalju Mesa Vouno. Perissas pakutakse kõiki vajalikke rannateenuseid ning külakeses leidub piisavalt söögi- ja joogikohti. Suvel toimib ka veetakso Kamarisse.
Akrotiri ehk punane rand (u 15 km Kamaris lõunas) on üks kuulsamaid saarel, seda tänu punakas-pruunile laavakivile, mis seda piirkonda katab. Saab rentida lamamistoole- ja varje, muid teenuseid ei pakuta.

Parimad ostuvõimalused on pealinn Firas, kuurortides on kaubavalik märksa kesisem. Firas ja Oias on palju toredaid kunsti- ja käsitööpoode. Kauplused on avatud E-R k 9-14 ja 17-20, L k 9-14. Osa väikseid toidu- ja suveniiripoode on avatud hilisõhtuni ja ka pühapäeval. Santorini hinnatase on aga võrreldes teiste Kreeka saartega kõrgem.

Santorinil leidub häid sukeldumispaiku, kus saate tutvuda veealuse vulkaanilise maastikuga, samuti saab pea kõikjal snorkeldada, Kamari randadel saab harrastada purjelauasõitu. Piki mäenõlvu kulgevad kauneid loodusvaateid pakkuvad lühemad ja pikemad matkarajad, matkaradade kaarte müüakse raamatupoodides ja kioskites. Eriti populaarne on Firast Oia külasse viiv 13 km pikkune matkarada, mis kulgeb piki läänerannikut ning avanevad hingematvalt kaunid vaated. Maastiku ilu saab nautida ka rendijalgrattal või hobuse seljas ratsutades.

Lastega reisimisest

Perissas on väike veepark, mis on avatud enamasti suvekuudel. Veepargis on 3 liumäge, 2 laste liumäge, 3 basseini, lastebassein, mänguväljak ning lamamistoolid ja päikesevarjud.

Apteek ja arstiabi

Fira, Kamari ja Oia apteegid on avatud E-L 9/9.30-14 ja 17.30-20. Fira valveapteek on avatud ka pühapäeviti.
Arsti vastuvõtt on Kamari apteegi vastas . 

Jootraha

Söögikohtades ja hotellides arvet tasudes on kombeks jätta jootrahaks 10% arve summast. Takso eest tasudes ümardatakse tavaliselt summa ülespoole täissummaks ja sente ei anta. Ekskursioonibussi juhile on kombeks jätta väike meelehea ekskursiooni lõppedes - u 0,6 eur, samuti võite soovi korral jätta hotellist lahkudes toateenijale jootraha u 1,5 eur päev/inimene.

Joogivesi

Kraanivett ei soovitata juua. Pudelivett saab osta poest, baaridest jm. Mineraalvesi on metalliko neró ja pudelivesi efialomeno neró.

Pangad ja krediitkaardid

Visa, MasterCard, American Express ja Diners Club kaartidega saab maksta enamikes kauplustes ja restoranides. Kaardiautomaadid on Firas, Kamaris, Perissas ja  Oíassa. Visa Electroniga saab raha võtta automaadist ja maksta osades kauplustes ja mõningates restoranides.  
Fira pangad on avatud esmap-neljapäevani kl 8.30–14.30 ja reedel kl 8–14. Ka Kamaris on üks pank.

Soovitame soojalt, häid reisielamusi!


Hotellide kataloog

Hotelli otsimiseks palun sisestage osa hotelli nimest. Nt selleks, et leida hotell The Maxim Resort piisab sisestamisest Maxim

© 2008-2020 Delfiin Reisibüroo OÜ new