Reisi lähtekoht
Soovitud reisi kestus
Pakkumised kuude kaupa
juuli 2024
august 2024
september 2024
oktoober 2024
november 2024
detsember 2024
jaanuar 2025
veebruar 2025
märts 2025
aprill 2025
mai 2025
juuni 2025
juuli 2025
august 2025
september 2025
oktoober 2025
november 2025
Pakkumised sihtkohtade kaupa
Albaania
Austria, suusareisid (Riiast)
AÜE
AÜE (Riiast)
Bulgaaria
Bulgaaria (Riiast)
Egiptus, Hurghada
Egiptus, Hurghada (Riiast)
Egiptus, Sharm El Sheikh
Egiptus, Sharm El Sheikh (Riiast)
Gruusia (Riiast)
Hispaania, Costa del Sol
Hispaania, Costa del Sol (Riiast)
Hispaania, Gran Canaria
Hispaania, Mallorca
Hispaania, Mallorca (Riiast)
Hispaania, Tenerife
Hispaania, Tenerife (Riiast)
Horvaatia, Dubrovnik
Indoneesia, Bali saar
Itaalia, Lamezia
Itaalia, Rimini (Riiast)
Itaalia, Sardinia (Riiast)
Itaalia, Sitsiilia
Kreeka, Euboia saar
Kreeka, Korfu
Kreeka, Korfu (Riiast)
Kreeka, Kreeta
Kreeka, Kreeta (Riiast)
Kreeka, Peloponnesos (Riiast)
Kreeka, Rhodos
Kreeka, Rhodos (Riiast)
Kuuba
Küpros
Küpros (Riiast)
Maldiivid
AegSihtkohtHind al.
Mauritius
Mehhiko
Montenegro
Portugal, Algarve
Portugal, Madeira
Sansibar
Seišellid
Sri Lanka
Tai, Bangkok
Tai, Phuket
Tuneesia
Türgi, Antalya
Türgi, Antalya (Riiast)
Türgi, Bodrum
Vietnam

Pakkumised
MaldiividMilliseid Maldiivide reise on võimalik leida antud leheküljelt?

Antud leheküljelt leiate kõikide Eesti juhtivate reisikorraldajate pakkumised Maldiividele väljumisega Tallinnast. Kõiki andmeid ja hindu värskendatakse automaatselt kord päevas! Tänu sellele leiate siit alati parimad ja värskemad pakkumised!

- see on eriline nupp ning unikaalne teenus, mida ei ole ühelgi reisileheküljel. Antud nupuga on märgistatud enamus hotelle meie leheküljel. Vajutades nupule, näete hindu antud hotellile kõikidelt reisikorraldajatelt terveks hooajaks. Teil ei ole enam vaja otsida hindu oma lemmikhotellile teistelt lehekülgedelt – vajutage nupule ning hindade täisnimekiri on kohe Teie ekraanil!

Miks osta reise Maldiividele parem meilt ja mitte reisikorraldajalt?

Paljud arvavad ekslikult, et otse reisikorraldajalt osta on kindlam ning  pakutavad hinnad madalamad.

Tegelikult on see vale arvamus. Tegelikkuses koostavad reisipakettide hindu reisikorraldajad, mitte reisibürood. Vastavalt omavahelistele lepingutele, peame reise müüma nende poolt kehtestatud hindadega ning ilma juurdehindluse ja vahendustasudeta. Seega ei ole vahet, kas osta pakett reisikorraldajalt või meilt – hinnad jäävad samaks.
Seda on lihtne kontrollida. Ostes reisipaketi, väljastame alati reisikorraldaja poolse lepingu, kus kirjas antud paketile nende poolt määratud hinnad. Tehtud töö eest saame meie reisikorraldajatelt komisjonitasu. Seega maksavad meie töö kinni nemad, mitte kliendid.

Reisikorraldajad kontrollivad rangelt meie poolt sõlmitavate lepingutingimuste täitmist, kaasa arvatud broneeritud reiside õigeaegset tasumist. See on ühtlasi lisagarantiiks meie klientidele.

Meie reisibüroo kaudu ostes on kliendil mitmeid eeliseid:

 • kui pöördute otse reisikorraldaja poole, saate infot vaid nende poolt korraldatavate reiside kohta. Meie poole pöördudes, saate täieliku ülevaate kogu Eesti turul olevatest pakkumistest.
 • Meie büroost ostes on teil hotelli valimiseks rohkem võimalusi, kuna omame infot kõikide reisikorraldajate hotellibaaside kohta. Meie reisikorraldajad tunnevad pakutavaid hotelle suurepäraselt, kuna käivad regulaarselt agendireisidel nendega tutvumas. Nad oskavad hotelle omavahel võrrelda, teades, millisel reisikorraldajal on konkreetses hinnaklassis parim hotellide valik.
 • Leiame reisikorraldajate hulgast teie poolt valitud hotellile või sihtkohale parima pakkumise.
 • Võrdleme eri reisikorraldajate maksetingimusi
 • Võrdleme tehtud broneeringute muutmis- ja tühistamistingimusi
 • Võrdleme, kellel reisikorraldajatest on mugavam lennuplaan
 • Võrdleme pardateenindust ja pagasiveo tingimusi
 • Tutvustame teile sihtkohas paiknevate reisikorraldajate teeninduseripärasid
 • Anname ülevaate kohapealsete partnerfirmade tegevusest
 • Anname ülevaate, kuidas vaatlevad reisikorraldajad klientide avaldusi
 • Anname informatsiooni reisikorraldaja usaldusväärsuse kohta, nende tagatisraha suuruse ja kehtivuse kohta

Juba kuusteist aastat oleme spetsialiseerunud reisipakettide müügile. Tegutseme eelkõige kliendi, mitte niivõrd reisikorraldaja huvides.
Meie eesmärgiks on leida kliendile selline reisipakett, mis paneks ta ka edaspidi meie poole pöörduma.
See on meil hästi õnnestunud – paljudest reisijatest on saanud meie püsikliendid!

Ostes reisi meie büroo kaudu, teete alati parima valiku!

Olgu siinkohal öeldud, et tingimused jäävad samasuguseks nagu reisikorraldajalt otse ostes.
Millal toimuvad reisid Maldiividele?

2024 - 2025 a. hooaeg:

Reisid Maldiividele (Male) toimuvad ajavahemikus 13.10.2024 – 20.03.2025.
 
Lend: lend on ümberistumisega Istanbulis.
Lennukompanii: Turkish Airlines
Ligikaudne lennu kestus kokku:
TLL-IST-MLE u 20h. 35 min.
MLE-IST-TLL u 15h. 15min.  

Oluline info:
- Kui ümberistumise aeg Istanbulis on rohkem kui 5 tundi, pakutakse üks kord tasuta süüa
- Kui ümberistumise aeg Istanbbulis on rohkem kui 6 tundi, pakutakse tasuta Istanbuli ekskursiooni (kindlatel kellaaegadel)
- Kui ümberistumise aeg Istanbulis on rohkem kui 12 tundi, pakutakse Istanbulis tasuta majutust.
Pagas: Pagasimäärad on 2 * 23 kg (äraantav pagas) + 8 kg (käsipagas).
 Majutusinfo

Maldiivi saarte turismiinfrastruktuur on ainulaadne – siin pole tugevalt väljaarendatud turismipiirkondi ja kärarikkaid kuurorte. Hotelle on kogu saarestikul palju – suurematel saartel võib neid olla isegi mitu, väiksematel aga sageli ainult üks, mille territoorium ulatub üle kogu saare. Turismi arendatakse Maldiividel selliselt, et säiliks riigi suurim rikkus – looduse loomulik ilu, sinine ookean, peene valge liivaga rannad ja puhas õhk. Seetõttu pole riigis kõrghooneid – hotellid meenutavad suvilaid. Lisaks sellele pakuvad paljud neist majutust ka väikestes rookatusega hüttides, mis on ehitatud vee kohale vaiadele.
Tänu suurele nõudlusele areneb turism Maldiividel küllalt kiiresti ja siia on rajatud palju rahvusvahelistesse kettidesse kuuluvaid hotelle, peamiselt luksushotelle, mis on orienteeritud eksklusiivpuhkust soovivatele klientidele. Saartel on ka ökonoomsemaid hotelle, aga ka majutuskohti nendele, kes otsivad odavama ja lihtsama puhkuse võimalust. Oma eripära tõttu sobivad Maldiivid romantiliseks ja rahulikuks puhkuseks ning samuti veespordialade harrastajatele.
On oluline teada, et Maldiivide hotellides võidakse klientidelt sisseregistreerimisel nõuda tagatist seal osutatavate lisateenuste eest. Sõltuvalt hotellist võib tagatise tasuda krediitkaardiga või sularahas.
Lühitutvustus

Pindala  298 km²
Rahvaarv 375 867 (2017. a) 
Pealinn Male
Raha Maldiivi ruupia (MVR)
Keel divehi
Regilgioon           islamTunnetage Maldiive

Soe tuul, läbipaistev türkiissinine merevesi, pehme valge liiv palmide varjus – Maldiividel tuleb kindlasti endale aega võtta ja lihtsalt looduse poolt garanteeritud puhkust nautida.
Isegi kui te pole kunagi varem sukeldumisega tegelenud, tasub Maldiividel seda kindlasti proovida. Sealne mitmekesine riffide, värviliste korallide ning eri liiki kaladega veealune maailm kujutab endast tõelist ime, mida peab oma silmaga nägema. Võite suunduda ka sukeldusretkele, võtta osa haide ja vaalade jälgimisretkest, nautida kalapüüki või lainelauasõitu.  

Maldiivid on islamiriik, mistõttu arvestatakse pühade kuupäevi kuukalendri alusel. Rahvuspäeva tähistatakse paraadide ja etendustega, tavaliselt langeb see veebruarisse või märtsi. 26. juulil tähistatakse iseseisvuspäeva. Septembris, pärast ramadaani lõppu, peetakse saartel festivali Eid.
Noppeid ajaloost 

Mõnede arheoloogide arvates teatakse Maldiive umbes 2000. aastast e.m.a, kuna seal ristusid iidsete tsivilisatsioonide Egiptuse, Rooma ja Mesopotaamia kaubateed. Arvatakse, et eelajaloolisel perioodil elasid Maldiividel Indiast pärit draviidi hõimud.  

Umbes III sajandil e.m.a jõudis saartele budism. Legend räägib, et V sajandil sattusid singali prints Koimala ja tema Sri Lanka kuningatütrest naine siin madalikule ja asutasid kuningriigi.

1153. aastal võttis Kuudünastiasse kuuluv Maldiivide valitseja vastu islami ja temast sai esimene sultan. Üldse on saari valitsenud kuus muslimi dünastiat. Islam on tänapäevani riigiusuks. 

1558. aastal hõivasid saared portugallased, kuid 15 aastat hiljem ajas rahvuskangelaseks peetav sultan Muhammad Thakurufaanu Al Auzam nad minema.

Ajavahemikul 1887 kuni 1965 olid saared Briti protektoraadiks. 1953. aastal kuulutati küll ajutiselt välja vabariik, kuid kogu nimetatud perioodi jooksul juhtisid sultanid riigi siseasju iseseisvalt. 

1965. aastal kuulutati Maldiivid Suurbritanniast sõltumatuks. Sultanid valitsesid veel kolm aastat, kuid 1968. aastal sai riigist Maldiivi Vabariik.


 

Hea Teada!

Tööaeg. Maldiividel on puhkepäevadeks reede ja laupäev. Tööpäevadel töötavad riigiasutused 7.30-14.30. Erasektor on euroopaliku elulaadiga pisut rohkem kohanenud ja töötab 9.00-17.00 ning ka puhkepäevadel (laupäeval harilikult pool päeva). Pealinnas asuv pank on avatud ainult tööpäevadel 8.00-13.30. Mõnedel saartel pole pangaautomaate, kuid kuurortides saab paljudes kohtades maksta krediitkaardiga. Pisikuludeks tasub sularaha varuda. 

Jootraha. Jootraha oli Maldiividel pikka aega ebapopulaarne või ei peetud seda heaks tooniks, kuna 10%-line teenustasu lisatakse paljudes kohtades arvele. Teenindava personali madalat palka arvestades tänavad mõned turistid neid teeninduse eest siiski ka isiklikult. Jootraha võib anda iga päev või nädala eest. Viimasel juhul on enamiku jaoks vastuvõetav summa 10-20 USA dollarit. USA dollarid ongi jootraha jaoks kõige sobivam valuuta.

Transport. Saarte vahel liigeldakse peamiselt veetranspordiga: kaatritel ja kohalikel dhoni paatidel. Kui teie puhkusesaar asub lennujaamast kaugel, võib sellele pääseda ka vesilennukiga. Maldiivide saared on küllaltki väikesed, mistõttu jõuab neil hõlpsalt igasse kohta jalgsi või jalgrattaga. Males sõidab ka takso – sõit pealinnas maksab 10 ruupiat. 

Piirangud. Paljud piirangud saartel on tingitud islami tavadest: keelatud on paljalt supelda või päevitada, naistel soovitatakse ka avalikes kohtades viibides jalad ja õlad kinni katta, pühakodadega tutvumisel on see aga kohustuslik. Kohalikud elanikud alkoholi ei tarvita, see on lubatud üksnes turismitsoonides ja kuurortides. Riiki on keelatud sisse tuua alkoholi ja sealihast tooteid. Veel üks oluline keeld – merekarpe, kilpkonnade kilpe ja koralle ei tohi veest välja tuua ja riigist välja viia. 

Kingitused.  Puust või austrikarpidest valmistatud rahvuslikud nõud, kaunistatud puidust kalad, kookospähkli koorest valmistatud anumad ja alused, käsitsi kootud esemed, särgid, sallid, kookosõli.
Rahvusköök 

 • Mas huni – traditsioonilise hommikusöögi järgi valmistatav roog, mille koosseisu kuuluvad tuunikala, sibul, kookoslaastud ja tšillipipar. Serveeritakse traditsioonilise roshi leiva ja magustatud teega.
 • Theluli mas – kiiresti valmistatav teravamaitseline praekala. Saartel kasutatakse roa valmistamiseks erinevaid koostisosi, kuid enamasti on nendeks tuunikala, karripulber ja tomatipasta. Kala serveeritakse riisi, aedviljade või roshi leivaga.
 • Bashi riha – praetud baklažaanidest, tuunikalast ja kookospiimast valmistatav roog, mis on maitsestatud koriandri, sibula, küüslaugu ja tuhksuhkruga.   
 • Miruhulee boav  –  tšillipipra ja erinevate vürtsidega hautatud kaheksajala kombitsad. 
 • Banbukeyo bondibai – populaarne leivapuuviljadest magusroog. Keedetud ja tükkideks lõigatud vilju kuumutatakse suhkrus ja kookospiimas.
 • Masala chai – ingveri, kaneeli, kardemoni ja nelgiga maitsestatud tee. Tee tõmbamise ajal lisatakse piima, magustatakse kondenspiimaga. 

 

Maldiivid – kuningriik, mida hellitavad päike ja lained

Külluslikult rahu, ideaalsed valged liivarannad, värviküllane veealune maailm, päike ja kõikjal laiuv läbipaistev vesi, mis hõlmab ligikaudu 99 protsenti riigi pindalast – need on ainult mõned põhjustest, mis on teinud Maldiividest unustamatu ja ideaalse puhkusesihtkoha. India ookeanis, umbes 480 kilomeetrit Indiast edelas asuvate Maldiivide nimi tähendab sanskriti keeles „tuhandet saart“. Täpsemalt öeldes koosneb riik 1196-st pärlitena laialipuistatud saarest, millest 203 on asustatud. Saarestik hõlmab 26 looduslikku atolli, mis on rühmitatud 20 haldusterritooriumiks. Pealinn Male kujutab endast eraldi haldusüksust. Maldiivid on paik, kuhu saabudes ununevad kõik argipäevamured, töö ja linnakära ning võid end kasvõi veidikeseks tunda justkui paradiisis. See on suurepärane koht snorgeldamise ja sukeldumise harrastajatele, sest läbipaistvates rannavetes ujub korallide keskel tuhandeid eri liiki kalu.

Vaatamata sellele, et Maldiivide arvukate saarte külastamiseks tuleb tublisti aega varuda, on lihtne ära käia ühel-kahel asustatud naabersaarel või vaadata üle pealinn Male. Saarte vahel kurseerivad kohalikud dhoni paadid ja kaatrid, kaugemate saarteni võib aga lennata vesilennukiga. Samas pakutakse suurepärast puhkust ja veemeelelahutust kõigi atollide kuurortides.

Maldiivide loodus võimaldab täielikult lõõgastuda. Õrna valge liivaga randu peetakse vaat et kauneimateks maailmas. Õhu- ja veetemperatuur on Maldiividel küllaltki ühesugune ja püsib aastaringselt 26–30 °C piires. Kõige aktiivsem turismihooaeg kestab Maldiividel novembrist või detsembrist aprillini. Ilusaim aeg on siin jaanuarist märtsini, kui taevas on selge ning vesi läbipaistev, rahulik ja peegelsile. Mais ja juunis algab vihmaperiood, kuigi ilm jääb endiselt soojaks.
Kuurordid

Peaaegu iga Maldiivide kuurort, mida on kokku ligikaudu 100, paikneb eraldi saarel. Seetõttu tuleb pead vaevata üksnes selle üle, millises neist puhkus veeta.

Kõik saared on ookeanis 820 km pikkusele ja 130 km laiusele alale laiali pillutud. Osa siin paiknevatest kuurortidest pakuvad säravat luksust ja romantikat – riik on tuntud unistuste sihtkohana mesinädalate veetmiseks. Teised saared rahuldavad perede, sukeldumise harrastajate ning ka väikese eelarvega puhkajate ootusi. Rohkem kuurorte ja tegevusi võib leida riigi keskosast pealinna lähedal.

Välismaistele puhkajatele vähem tuntud põhjapoolsed atollid sobivad kohaliku igapäevaeluga tutvumiseks. Põhjapoolsetel atollidel on suurepärased tingimused sukeldumiseks, läänerannikutelt võib leida palju laevavrakke.

Riigi keskosale lähemal laiuvad lääne pool üksteise järel Põhja-Maalhosmadulu ja Lõuna- Maalhosmadulu atollid, mis on eriti armastatud sukeldumisentusiastide poolt. Selle harrastuse jaoks sobib suurepäraselt atollide vahel asuv Moresby väin, mida läbib palju kalu ja kus kasvavad korallid. Lõuna-Maalhosmadulu atoll on väga puhta ja läbipaistva vee ning liigirikka mereelu tõttu kuulutatud UNESCO biosfääri kaitsealaks.

Veelgi rohkem saari ühendavad riigi keskmes asuvad Male ja Põhja-Ari haldusatollid. Ida pool paiknev Male territoorium hõlmab nii üksikuid saari kui ka Põhja- ja Lõuna-Male atolle, kust võib leida palju kära ja meelelahutust, aga ka maailmakuulsaid kuurorte, mis pakuvad suurepäraseid erarandu ja võimalusi veespordialade harrastamiseks. Eriti paistab sellega silma Põhja-Male atoll. Lõuna-Male atolli saartel on puhkus rahulikum ja soodsam.

Malest lääne poole jääv Ari jaguneb samuti Põhja- ja Lõuna-Ari atollideks. Paljud sellel territooriumil asuvad saared on olnud asustatud iidsetest aegadest peale ja neil paikneb mitmeid Maldiivide budistlikust perioodist pärinevaid arheoloogiamälestisi. Ari saared paistavad silma maailmatasemel sukeldumiskeskuste poolest. Lõuna-Ari atolli Rangali saarel asub ka üks maailma kauneimaid veealuseid restorane Ithaa.

Maldiivide lõunapoolsed atollid tõmbavad viimastel aastatel ligi hulgaliselt puhkajaid, seal rajatakse uusi kuurorte ning asub viis lennujaama, mis pakuvad mugavat ühendust riigi pealinnaga.


Mida vaadata?Singapuri turg

Enda jaoks või kingituseks suveniire ja autentseid kaupu otsides tuleb Males kindlasti ära käia Singapuri turul. Singapur on siiski vaid selle kaubakvartali hüüdnimi. Turu tõeline nimi on Chaandanee Magu. Singapuri turuks kutsutakse seda kauplemiskohta seetõttu, et palju kaupa tuuakse siia Singapurist. Tõesti ei maksa uskuda, et kõik seal müüdav on valmistatud maldiivlaste enda poolt. Teisest küljest võib siit tõepoolest leida ainult Maldiivide jaoks iseloomulikku kaupa: dhoni paadi miniatuurseid koopiaid, traditsioonilisi vaibakesi ja erinevate nikerdustega kaunistatud puust paadikesi. Hinnad pole Singapuri turul soolased, kuid esimesest ettejuhtuvast kohast osta ei tasu. Turul ja selle ümbruskonnas paiknevad teemajad, kus võib proovida traditsioonilisi Maldiivi jooke. Singapuri turu lähedal asub kalaturg.
Islamikeskus

Pealinna Male üheks suurimaks ja imetlusväärseimaks hooneks on muljetavaldava kuldse kupliga islamikeskus. Keskus rajati 1984. aastal Pärsia lahe maade, Pakistani, Brunei ja Malaisia toetusel. Kõige suurema ala on seal enda alla hõivanud valgest marmorist suur Reede mošee. Selles peaaegu puuduvad kaunistused, kuid valged kivirahnud annavad hoonele erilise suursugususe. Mošeed võib külastada vahemikul 9-17 või jumalateenistuste vaheaegadel. Mittemoslemite jaoks suletakse mošee 15 minutit enne kombetalitust. Parim aeg palvemaja külastamiseks ja üle vaatamiseks on enne keskpäeva või kell 14-15. Mehed peavad kandma pikki pükse, naised aga pikka seelikut või pikka kleiti. Mošee sissepääsu juures ootavad turiste töötajad, kes neile külastamise korda selgitavad. Lisaks mošeele asuvad islamikeskuses konverentsikeskus, raamatukogu ja õppeklassid.


 

Presidendipalee

Hubane koloniaalstiilis hoone on rajatud 1906. aastal sultan Muhammad Shamsuddeen III poolt tema poja jaoks, kes pidi valitsemise üle võtma. 1936. aastal läks aga palee pärast sultani kukutamist ametlikult riigi omandisse ning eelmise sajandi keskpaiku, kui Maldiividest sai vabariik, seadis ennast siin sisse president. Ajalooline Mulee Aage hoone on üks tuntumaid Males. Ka selle asukoht on eriline – palee seisab tähtsaima kohaliku palvela Reede mošee vastas. Presidendipalee, kus riigipea ametlikke vastuvõtte korraldab, on enim tuntud imeliste puitnikerduste poolest, mis kaunistavad peaaegu kõiki võlve, varikatuseid, aknaluuke ja paljusid muid elemente. Muljetavaldav hoone on üks objektidest, mida Males viibides kindlasti nägema peaks.
Sultanite park

Male vaikseks oaasiks on Sultanite park, mis on rajatud nüüdseks lammutatud valitsejate palee juurde. Varemalt võis siin puhata ja muljetavaldavaid taimi imetleda ainult valitsev perekond, kuna parki ümbritses kõrge tara. Kaasajal on see avalik linnapark, kus endisi aegu meenutavad ainult tohutud metallist väravad pargi sissepääsul Islamikeskuse vastas. Säilinud on ka endise palee üks tiib, milles on ennast sisse seadnud rahvusmuuseum. Pargis endas hämmastavad külastajaid kõige enam vesiroosid ja alles keskööks rahunev linnukoor. Laululinnud peituvad kõrvetava päikese eest väga tihedatesse puukroonidesse, mis annavad varju ka puhkajatele. See on suurepärane paik küllaltki kärarikkast Male linnast puhkamiseks ja kohaliku looduse imetlemiseks.
Rahvamuuseum 

1952. aastal Hiina valitsuse kaasabil püstitatud rahvusmuuseumi hoone pole küll Maldiivide pealinnas kõige kaunim, kuid selles on peidus tõeline varandus. Muuseumis hoitakse ja eksponeeritakse saarte unikaalset ajalugu kajastavaid väärtusi. Esimesel korrusel on välja pandud muinas- ja keskaja pärand. Enim on siin vanaaegseid relvi, ususümboleid ja tarbeesemeid, aga ka nikerdatud puitesemeid, milles kajastub islamiusule ülemineku periood. Teistel korrustel saavad külastajad tutvuda imeilusate lakitud karbikestega, saarte esimeste grammofonide, telefonide ja isegi arvutitega. Muuseumis on rohkelt ka mereelust jutustavaid eksponaate. Osa kõige muljetavaldavamaid eksponaate – 30 väga vana budistlikku korallskulptuuri – aga hävitati või sai väga tugevalt kannatada 2012. aastal islamistide rünnakutes, mis olid suunatud kõigi kunstiteoste vastu, mis jutustavad Maldiivide ajaloost enne islami vastuvõtmist XII sajandil.


Ekskursioonid

Ekskursioone saab osata ainult sihtkohas reisikorraldaja esindajate käest (infotunni ajal). Ekskursioone Eestist ette ei müüda. Täieliku nimekirja koos ekskursioonide põhjaliku kirjelduse, hindadega ja tingimustega saate reisikorraldaja esindaja käest kohapeal
 


Läbi meie on võimalik osta vahendustasuta ja juurdehindluseta kõiki reise, mida pakuvad meie koostöö parnerid !


Hotellide kataloog

Hotelli otsimiseks palun sisestage osa hotelli nimest. Nt selleks, et leida hotell The Maxim Resort piisab sisestamisest Maxim

© 2008-2024 Delfiin Reisibüroo OÜ