Reisi lähtekoht
Soovitud reisi kestus
Pakkumised kuude kaupa
aprill 2024
mai 2024
juuni 2024
juuli 2024
august 2024
september 2024
oktoober 2024
november 2024
detsember 2024
jaanuar 2025
veebruar 2025
märts 2025
Pakkumised sihtkohtade kaupa
Albaania
Bulgaaria
Bulgaaria (Riiast)
Egiptus, Hurghada
Egiptus, Sharm El Sheikh
Gruusia (Riiast)
Hispaania, Costa del Sol
Hispaania, Costa del Sol (Riiast)
Hispaania, Mallorca (Riiast)
Itaalia, Lamezia
Itaalia, Rimini (Riiast)
Itaalia, Sardinia (Riiast)
Itaalia, Sitsiilia
Kreeka, Euboia saar
Kreeka, Korfu
Kreeka, Korfu (Riiast)
Kreeka, Kreeta
Kreeka, Kreeta (Riiast)
Kreeka, Peloponnesos (Riiast)
Kreeka, Rhodos
Kreeka, Rhodos (Riiast)
Kreeka, Thassos (Riiast)
Küpros
Küpros (Riiast)
Montenegro
Portugal, Algarve
Portugal, Madeira
Sri Lanka
Tuneesia
Türgi, Antalya
Türgi, Antalya (Riiast)
Türgi, Bodrum

Pakkumised
Hispaania, MalagaMilliseid Malaga (Hispaania) reise on võimalik leida antud leheküljelt?

Antud leheküljelt leiate kõik Eesti juhtivate reisikorraldajate pakkumised Malagasse (Hispaania) väljumisega Tallinnast. Kõiki andmeid ja hindu värskendatakse automaatselt kord päevas! Tänu sellele leiate siit alati parimad ja värskemad pakkumised!

- see on eriline nupp ning unikaalne teenus, mida ei ole ühelgi reisileheküljel. Antud nupuga on märgistatud enamus hotelle meie leheküljel. Vajutades nupule, näete hindu antud hotellile kõikidelt reisikorraldajatelt terveks hooajaks. Teil ei ole enam vaja otsida hindu oma lemmikhotellile teistelt lehekülgedelt – vajutage nupule ning hindade täisnimekiri on kohe Teie ekraanil!

Miks osta reise Malagasse (Hispaania) parem meilt ja mitte reisikorraldajalt?

Paljud arvavad ekslikult, et otse reisikorraldajalt osta on kindlam ning  pakutavad hinnad madalamad.

Tegelikult on see vale arvamus. Tegelikkuses koostavad reisipakettide hindu reisikorraldajad, mitte reisibürood. Vastavalt omavahelistele lepingutele, peame reise müüma nende poolt kehtestatud hindadega ning ilma juurdehindluse ja vahendustasudeta. Seega ei ole vahet, kas osta pakett reisikorraldajalt või meilt – hinnad jäävad samaks. Seda on lihtne kontrollida. Ostes reisipaketi, väljastame alati reisikorraldaja poolse lepingu, kus kirjas antud paketile nende poolt määratud hinnad. Tehtud töö eest saame meie reisikorraldajatelt komisjonitasu. Seega maksavad meie töö kinni nemad, mitte kliendid.

Reisikorraldajad kontrollivad rangelt meie poolt sõlmitavate lepingutingimuste täitmist, kaasa arvatud broneeritud reiside õigeaegset tasumist. See on ühtlasi lisagarantiiks meie klientidele.

Meie reisibüroo kaudu ostes on kliendil mitmeid eeliseid:

 • kui pöördute otse reisikorraldaja poole, saate infot vaid nende poolt korraldatavate reiside kohta. Meie poole pöördudes, saate täieliku ülevaate kogu Eesti turul olevatest pakkumistest.
 • Meie büroost ostes on teil hotelli valimiseks rohkem võimalusi, kuna omame infot kõikide reisikorraldajate hotellibaaside kohta. Meie reisikorraldajad tunnevad pakutavaid hotelle suurepäraselt, kuna käivad regulaarselt agendireisidel nendega tutvumas. Nad oskavad hotelle omavahel võrrelda, teades, millisel reisikorraldajal on konkreetses hinnaklassis parim hotellide valik.
 • Leiame reisikorraldajate hulgast teie poolt valitud hotellile või sihtkohale parima pakkumise.
 • Võrdleme eri reisikorraldajate maksetingimusi
 • Võrdleme tehtud broneeringute muutmis- ja tühistamistingimusi
 • Võrdleme, kellel reisikorraldajatest on mugavam lennuplaan
 • Võrdleme pardateenindust ja pagasiveo tingimusi
 • Tutvustame teile sihtkohas paiknevate reisikorraldajate teeninduseripärasid
 • Anname ülevaate kohapealsete partnerfirmade tegevusest
 • Anname ülevaate, kuidas vaatlevad reisikorraldajad klientide avaldusi
 • Anname informatsiooni reisikorraldaja usaldusväärsuse kohta, nende tagatisraha suuruse ja kehtivuse kohta

Juba kuusteist aastat oleme spetsialiseerunud reisipakettide müügile. Tegutseme eelkõige kliendi, mitte niivõrd reisikorraldaja huvides. Meie eesmärgiks on leida kliendile selline reisipakett, mis paneks ta ka edaspidi meie poole pöörduma. See on meil hästi õnnestunud – paljudest reisijatest on saanud meie püsikliendid!

Ostes reisi meie büroo kaudu, teete alati parima valiku! Olgu siinkohal öeldud, et  tingimused jäävad  samasuguseks nagu reisikorraldajalt otse ostes.
Millal toimuvad reisid Malagasse?

2024. a. hooaeg:
Reisid Malagasse (Hispaania) toimuvad ajavahemikus 
27.04.2024 - 26.10.2024. Üks kord nädalas, laupäeviti.
 
Lend: lend Tallinnast Malagasse (AGP) kestab umbes 4 tundi ja 50 min., lennukompaniiga AirBaltic
 
Pagas: pagasimäärad on 23 kg (äraantav pagas) + 8 kg (käsipagas).Majutusinfo

Hotellid Hispaanias on ehitatud varem kui Türgis või Egiptuses, kuna turism arenes minevikus jõudsasti. Enamikes hotellides on toitude juurde serveeritavad joogid eraldi tasu eest. Makstakse kas ettekandjale peale söömist või kord nädalas (sõltuvalt hotelli eeskirjadest). Toa võtme peab jätma vastuvõttu. Võtme kaotamise eest tuleb maksta trahvi. Tavaliselt ei ole lubatud viia hotelli rätikuid randa. Mõnikord tuleb jätta ka sularahas deposiidi tasu ranna- või basseini rätikute eest. Väga vähestel hotellidel on “kõik hinnas” süsteem, üksikutel hotellidel on spaa-ala, mis tavaliselt piirdub vaid basseini või mullivanni, spordisaali, sauna või aurusaunaga.


Hea teada!

Tööajad. Paljud erapoed kuurortides on avatud terve nädala kell 10:00-22:00. Väikesed poed, mis on turismikeskusest eemal, samuti tüüpilised Hispaania poed on avatud esmaspäevast laupäevani kell 10:00-13:00 ja 16:00 – 16:30 kuni 20:00-21:00. Mõned suured poed suletakse siestaks (pikk lõunapaus) kell 13:00 – 16:00. Keegi ei tööta sel kellaajal väikestes linnades. Pangad on avatud esmaspäevast reedeni 08:30 -13:30

Jootraha. Hispaanias on tavapärane jätta jootraha 5-10% kogu tasutavast summast.
 

Transport. Kogu Hispaanias on väga mugav teedevõrgustik ja regulaarne rongi- ja bussiühendus. Bussipeale minnakse esiuksest ja väljutakse tagumisest uksest. Pileti saab osta kas piletikassast või bussijuhilt.

Piirangud. Euroopa Liidus ei ole piirangut mida osta ja endaga kaasa võtta, kui kaubad on isiklikuks tarbeks mitte edasimüümiseks.

Kingitused. Sherry on üks vanematest tuntud veinidest, mis on valmistatud erilisel viisil. Ürdiliköör “Pale” või “Hierbas” on Mallorca uhkus.


Rahvusköök

 • Paella – riisiroog mereandide ja tükeldatud lihaga
 • Gazpacho – erinevate köögiviljadega külm supp
 • Castilian soup  – supp küüslaugu ja saiakuubikutega
 • Tortilla de patatas – omlett kartulitega
 • Tapas – kerged suupisted
 • Sempanadillas – väikesed teravamaitselised või magusad pirukad
 • Crema Catalana – väga maitsev magustoit, kreem karamelligaMalaga

Malaga on enam kui 670 tuhande elanikuga Costa del Soli piirkonna keskuseks. Malaga ja selle lähipiirkond on Hispaania üheks olulisemaks ja populaarsemaks turismipiirkonnaks. Selle linna vanad hooned on suures osas hävitatud, vaid südalinnas on säilinud 2. sajandi alguses roomlaste poolt ehitatud teatri varemed, mis asuvad araablaste poolt Rooma bastioni varemetele rajatud Alkasabo palee sissepääsu läheduses. Täna asub hoones arheoloogiamuuseum.

Plaza de la Mercedi väljak on üks Malaga kõige meeldejäävamaid ja hinnatumaid kohti. Seal asub maja, kus sündis ja veetis oma lapsepõlve maailma üks kuulsamaid kunstnikke Pablo Picasso. Linna südames asub ka botaanikaaed, kus on taimi Hiinast Ladina-Ameerikani.


Torremolinos

Torremolinos asub Malagast 8 km kaugusel ja märgib tõelise Costa del Soli alguspunkti. See elust pulbitsev kuurort on populaarne eelkõige Põhja-Euroopast pärit erinevas vanuses turistide seas. Linnaelu on koondunud kahte peamisesse piirkonda: ühelt poolt Plaza Costa del Soli väljaku ja Calle San Miguel’i tänava ning teisalt meelelahutuskeskuse Nogarela Plaza ümbrusse. Torremolinose rannad pakuvad alati tegevust lastele ja veespordiharrastajatele. Kalanduspiirkond La Cariguela võimaldab osa saada Andaluusia elustiilist. Mereandide restoranid, veinikeldrid ning arvukad suveniiripoed pakuvad vaheldust ja diskod annavad värvi ööelule.


Marbella

Malagast 50 km kaugusel asuv Marbella on üks Costa del Soli tuntumaid ja kalleimaid kuurorte. Seda paika armastavad filmistaarid, rokkmuusikud, aristokraadid ja kuulsused. Keskusest mõlemas suunas asuvad luksushotellide ketid. Mitte üksnes Marbella liivarannad ja suurepärased hotellid, vaid ka kasiinod, restoranid, peened baarid, kohvikud, diskoteegid, jahisadam ja golfiväljakud meelitavad siia inimesi kogu Euroopast. Marbella südalinnas asuvad valged majad ja kauni interjööriga siseõued loovad võluva ja hubase õhustiku. Marbella keskusest 7 km läänes asub Puerto Banusi sadam, kus peatuvad miljonäride jahid ning asuvad kõige kallimad hotellid ja prestiižsemad poed. Puerto Banus on Hispaania Saint Tropez. Marbella vaiksema poole leiab aga mäede jalamil asuvast iidsest Ojeni külast, mis moodustab terava kontrasti Marbella kireva ja lärmaka eluga.


Fuengirola

Asub Malagast umbes 25 km kaugusel ja sarnaneb teistele Costa del Soli kuurortidele. Tegemist veidi rahulikuma ja sestap enam perepuhkuseks sobiva kuurordiga. Puhkajad saavad veeta aega Parque Aquatico Mijase veepargis. Lastele pakub avastamisrõõmu Fuengriola loomaaed, kus võib kohata umbes 300 looma. Iga poole tunni tagant väljub buss tüüpilisse Andaluusia külla, mägipiirkonnas asuvasse Mijasesse. Mäest üles looklevad kitsad teed juhivad imekauni kirikuni, kust avaneb lummav vaade kogu Fuengirola piirkonnale. Mida kõrgemale liigud, seda enam tekib võimalus autentse Andaluusia tunnetamiseks. Plaza Constitucioni väljaku lähedal asub väike härjavõitlusareen ja härjavõitluse ajaloo muuseum. Harulduste hindajatele pakub kindlasti huvi Carromato de Max’i galerii, kus on võimalik näha kogu maailmast pärit haruldaste esemete ja miniatuuride kollektsioone


Benalmadena

See sageli Anadaluusia valgeks külaks kutsutud puhkekeskus asub Malagast 13 km kaugusel. Siin võite leida hulgaliselt hea Andaluusia köögi poolest tuntud baare ja restorane. Benalmadenas asub huvitav Columbuse aja eksponaatidega muuseum. 2 km kaugusel Benalmadenast, Arroy de La Mieli lähistel paikneb meelelahutuspark Tivoli World koos 4000-kohalise välitribüüniga. Lõbustuspargis astuvad sageli üles erinevad kuulsused. Programme rikastavad sensuaalne flamenco, temperamentne kankaan või elegantne hispaania ballet. Erinevad atraktsioonid, karussellid, sätendavad purskkaevud, Metsiku Lääne programmid ja ligemale 40 restorani pakuvad suurepärast puhkamisvõimalust igas vanuses külastajatele.


Ekskursioonid

Ekskursioone  saab osata  ainult sihtkohas reisikorraldaja esindajate käest (infotunni ajal). Ekskursioone Eestist ette ei müüda. Täieliku nimekirja koos ekskursioonide põhjaliku kirjelduse, hindadega ja tingimustega saate reisikorraldaja esindaja käest kohapeal.


Läbi meie on võimalik osta vahendustasuta ja juurdehindluseta kõiki reise, mida pakuvad meie partnerid


Hotellide kataloog

Hotelli otsimiseks palun sisestage osa hotelli nimest. Nt selleks, et leida hotell The Maxim Resort piisab sisestamisest Maxim

© 2008-2024 Delfiin Reisibüroo OÜ