Reisi lähtekoht
Soovitud reisi kestvus
Pakkumised kuude kaupa
oktoober 2020
november 2020
detsember 2020
jaanuar 2021
veebruar 2021
märts 2021
aprill 2021
mai 2021
juuni 2021
juuli 2021
august 2021
september 2021
oktoober 2021
november 2021
detsember 2021
jaanuar 2022
veebruar 2022
märts 2022
aprill 2022
Pakkumised sihtkohtade kaupa
Andorra, suusareisid (Riiast)
Austria, suusareisid (Riiast)
AÜE
Bulgaaria
Bulgaaria (Riiast)
Eesti
Egiptus, Hurghada
Egiptus, Hurghada (Riiast)
Egiptus, Sharm El Sheikh
Egiptus, Sharm El Sheikh (Riiast)
Gruusia
Hispaania, Gran Canaria (Riiast)
Hispaania, Tenerife
Indoneesia, Bali saar
Itaalia (Riiast)
Kreeka, Kefallonia
Kreeka, Korfu
Kreeka, Kreeta
Kreeka, Kreeta (Riiast)
Kreeka, Peloponnesos
Kreeka, Peloponnesos (Riiast)
Kreeka, Rhodos
Kuuba
Küpros
Küpros (Riiast)
Leedu
Läti
Mauritius
Mehhiko
Montenegro
Portugal, Algarve
Sansibar
Seišellid
Tai, Bangkok
Tai, Phuket
Tuneesia
Türgi, Antalya
Türgi, Antalya (Riiast)
Vietnam

Meist


Meie tegevus sai alguse 15.novembril 2005. aastal.

Reisibüroo alustas tegevust 2005. aasta 15. novembril Kaitse Pro As-i koosseisus, kuid eraldi üksusena, kaubamärgiga Delfiin Reisibüroo. Aastaks 2012 on meie teenuseid kasutatud tuhandeid kordi, oleme selle ajaga saanud väga suure kogemuse ja tõusnud kümne parima reisibüroo hulka. Juhatuse poolt võeti vastu otsus Kaitse Pro As-ist lahku minna. Alates 1. juulist 2012 töötame eraldiseisva firmana Delfiin Reisibüroo OÜ.

Mille poolest eristume teistest kohalikest reisibüroodest?

Üks omapära seisneb selles, et me ei müü lennupileteid, korralda bussi- ja laevareise ega vormista viisasid. Oleme spetsialiseerunud vaid Eesti reisikorraldajate poolt pakutavate reisipakettide müümisele (teeme koostööd Eesti juhtivate reisikorraldajatega). Kuna keskendume vaid paketireisidele, oleme saavutanud selles valdkonnas kõrge meisterilkkuse. Kaheteistkümne aasta jooksul oleme ammutanud selles vallas laialdasi kogemusi. Sageli osaleme reisikorraldajate poolt läbi viidavatel agendireisidel, eesmärgiga isiklikult tutvuda pakutavate võimalustega. Praktiliselt kõiki kuurorte ning hotelle oleme oma silmaga koha peal vaatamas käinud. Kui meie kliendid naasevad puhkuselt, võtame nendega alati ühendust, saamaks värsket informatsiooni möödunud reisi ja seal valitsenud tingimuste kohta (milline oli hotelli seisukord, kuidas üldine teenindus ja korralduslik pool välja nägi).

Aastate jooksul oleme reisile saatnud kümneid tuhandeid kliente. Paljud neist on jäänud meie püsiklientideks. Kogu ülalpool mainitud tegevus aitab ja toetab meid reisipakettide müügis – meil on alati selge ettekujutus teile pakutavatest pakettidest.

Meie veebileht on ainulaadne Eestis!

Miks on parem osta meilt kui otse reisikorraldajalt?

Paljud arvavad, et reisikorraldajalt osta on parem. Laialt levinud on müüdid, et ostest reisikorraldajalt on hinnad madalamad ning et see on kindlam ja turvalisem. Mõlemad on ekslikud!

Tegelikkuses koostavad reisipakettide hindu reisikorraldajad. Vastavalt omavahelistele lepingutele, peame reise müüma nende poolt kehtestatud hindadega ning ilma juurdehindluse ja vahendustasudeta. Seega ei ole vahet, kas osta pakett reisikorraldajalt või meilt – hinnad jäävad samaks. Seda on lihtne kontrollida. Ostes reisipaketi, väljastame alati reisikorraldaja poolse lepingu, kus kirjas antud paketile nende poolt määratud hinnad. Tehtud töö eest saame meie reisikorraldajatelt komisjonitasu. Seega maksavad meie töö kinni nemad, mitte kliendid.

Nüüd kindlustundest. Ostes paketi otse reisikorraldajalt, on kilent kindlustatud nendepoolse tagatisega. Meie büroo kaudu ostes, lisandub sellele veel meiepoolne tagatis, mis tähendab, et olete topelt-kaitstud!

Reisikorraldajad kontrollivad rangelt meie poolt sõlmitavate lepingutingimuste täitmist, kaasa arvatud broneeritud reiside õigeaegset tasumist. See on ühtlasi lisagarantiiks meie klientidele.

Meie reisibüroo kaudu ostes on mitmeid eeliseid:

  • kui pöördute otse reisikorraldaja poole, saate infot vaid nende poolt korraldatavate reiside kohta. Meie poole pöördudes, saate täieliku ülevaate kogu Eesti turul olevatest pakkumistest.
  • Meie büroost ostes on teil hotelli valimiseks rohkem võimalusi, kuna omame infot kõikide reisikorraldajate hotellibaaside kohta. Meie konsultandid tunnevad pakutavaid hotelle suurepäraselt, kuna käivad regulaarselt agendireisidel nendega tutvumas. Nad oskavad hotelle omavahel võrrelda, teades, millisel reisikorraldajal on konkreetses hinnaklassis parim hotellide valik.
  • Leiame reisikorraldajate hulgast teie poolt valitud hotellile või sihtkohale parima pakkumise.
  • Võrdleme eri reisikorraldajate maksetingimusi
  • Võrdleme tehtud broneeringute muutmis- ja tühistamistingimusi
  • Võrdleme, kellel reisikorraldajatest on mugavam lennuplaan
  • Võrdleme pardateenindust ja pagasiveo tingimusi
  • Tutvustame teile sihtkohas paiknevate reisikorraldajate teeninduseripärasid
  • Anname ülevaate kohapealsete partnerfirmade tegevusest
  • Anname ülevaate, kuidas vaatlevad reisikorraldajad klientide avaldusi

Anname informatsiooni reisikorraldaja usaldusväärsuse kohta, nende tagatisraha suuruse ja kehtivuse kohta

Tegutseme eelkõige kliendi, mitte niivõrd reisikorraldaja huvides.

Meie eesmärgiks on leida kliendile selline reisipakett, mis paneks ta ka edaspidi meie poole pöörduma. See on meil hästi õnnestunud – paljudest reisijatest on saanud meie püsikliendid!

Ostes reisi meie büroo kaudu, teete alati parima valiku! Olgu siinkohal öeldud, et tingimused jäävad samasuguseks nagu reisikorraldajalt otse ostes.


© 2008-2020 Delfiin Reisibüroo OÜ old