Reisi lähtekoht
Soovitud reisi kestus
Pakkumised kuude kaupa
november 2022
detsember 2022
jaanuar 2023
veebruar 2023
märts 2023
aprill 2023
mai 2023
juuni 2023
juuli 2023
august 2023
september 2023
oktoober 2023
november 2023
Pakkumised sihtkohtade kaupa
Austria, suusareisid (Riiast)
AÜE
Bulgaaria
Bulgaaria (Riiast)
Dominikaani Vabariik
Egiptus, Hurghada
Egiptus, Hurghada (Riiast)
Egiptus, Sharm El Sheikh
Egiptus, Sharm El Sheikh (Riiast)
Gruusia (Riiast)
Hispaania, Tenerife
Hispaania, Tenerife (Riiast)
Horvaatia, Dubrovnik
Indoneesia, Bali saar
Itaalia, Sitsiilia
Itaalia, suusareisid
Kreeka, Halkidiki (Riiast)
Kreeka, Korfu
Kreeka, Korfu (Riiast)
Kreeka, Kreeta
Kreeka, Kreeta (Riiast)
Kreeka, Peloponnesos (Riiast)
Kreeka, Rhodos
Kreeka, Rhodos (Riiast)
Kuuba
Küpros (Riiast)
Maldiivid
Maroko
Mauritius
Mehhiko
Montenegro
Portugal, Algarve
Portugal, Madeira
Seišellid
Sri Lanka
Tai, Bangkok
Tuneesia
Türgi, Antalya
Türgi, Antalya (Riiast)

Meist


Meie tegevus sai alguse 15.novembril 2005. aastal.

Reisibüroo alustas tegevust 2005. aasta 15. novembril Kaitse Pro As-i koosseisus, kuid eraldi üksusena, kaubamärgiga Delfiin Reisibüroo. Aastaks 2012 on meie teenuseid kasutatud tuhandeid kordi, oleme selle ajaga saanud väga suure kogemuse ja tõusnud kümne parima reisibüroo hulka. Alates 1. juulist 2012 töötame eraldiseisva firmana Delfiin Reisibüroo OÜ.

Mille poolest eristume teistest kohalikest reisibüroodest?

Üks omapära seisneb selles, et me ei müü lennupileteid, korralda bussi- ja laevareise ega vormista viisasid. Oleme spetsialiseerunud vaid Eesti reisikorraldajate poolt pakutavate reisipakettide müümisele (teeme koostööd Eesti juhtivate reisikorraldajatega). Kuna keskendume vaid paketireisidele, oleme saavutanud selles valdkonnas kõrge meisterilkkuse. Kuueteistkümne aasta jooksul oleme ammutanud selles vallas laialdasi kogemusi. Sageli osaleme reisikorraldajate poolt läbi viidavatel agendireisidel, eesmärgiga isiklikult tutvuda pakutavate võimalustega. Praktiliselt kõiki kuurorte ning hotelle oleme oma silmaga koha peal vaatamas käinud. Kui meie kliendid naasevad puhkuselt, võtame nendega alati ühendust, saamaks värsket informatsiooni möödunud reisi ja seal valitsenud tingimuste kohta (milline oli hotelli seisukord, kuidas üldine teenindus ja korralduslik pool välja nägi).

Aastate jooksul oleme reisile saatnud kümneid tuhandeid kliente. Paljud neist on jäänud meie püsiklientideks. Kogu ülalpool mainitud tegevus aitab ja toetab meid reisipakettide müügis – meil on alati selge ettekujutus teile pakutavatest pakettidest.

Meie veebileht on ainulaadne Eestis!

Miks on parem osta meilt kui otse reisikorraldajalt?

Paljud arvavad, et reisikorraldajalt osta on parem. Laialt levinud on müüdid, et ostest reisikorraldajalt on hinnad madalamad ning et see on kindlam ja turvalisem. Mõlemad on ekslikud!

Tegelikkuses koostavad reisipakettide hindu reisikorraldajad. Vastavalt omavahelistele lepingutele, peame reise müüma nende poolt kehtestatud hindadega ning ilma juurdehindluse ja vahendustasudeta. Seega ei ole vahet, kas osta pakett reisikorraldajalt või meilt – hinnad jäävad samaks. Seda on lihtne kontrollida. Ostes reisipaketi, väljastame alati reisikorraldaja poolse lepingu, kus kirjas antud paketile nende poolt määratud hinnad. Tehtud töö eest saame meie reisikorraldajatelt komisjonitasu. Seega maksavad meie töö kinni nemad, mitte kliendid.

Reisikorraldajad kontrollivad rangelt meie poolt sõlmitavate lepingutingimuste täitmist, kaasa arvatud broneeritud reiside õigeaegset tasumist. See on ühtlasi lisagarantiiks meie klientidele.

Meie reisibüroo kaudu ostes on mitmeid eeliseid:

 • kui pöördute otse reisikorraldaja poole, saate infot vaid nende poolt korraldatavate reiside kohta. Meie poole pöördudes, saate täieliku ülevaate kogu Eesti turul olevatest pakkumistest.
 • Meie büroost ostes on teil hotelli valimiseks rohkem võimalusi, kuna omame infot kõikide reisikorraldajate hotellibaaside kohta. Meie konsultandid tunnevad pakutavaid hotelle suurepäraselt, kuna käivad regulaarselt agendireisidel nendega tutvumas. Nad oskavad hotelle omavahel võrrelda, teades, millisel reisikorraldajal on konkreetses hinnaklassis parim hotellide valik.
 • Leiame reisikorraldajate hulgast teie poolt valitud hotellile või sihtkohale parima pakkumise.
 • Võrdleme eri reisikorraldajate maksetingimusi
 • Võrdleme tehtud broneeringute muutmis- ja tühistamistingimusi
 • Võrdleme, kellel reisikorraldajatest on mugavam lennuplaan
 • Võrdleme pardateenindust ja pagasiveo tingimusi
 • Tutvustame teile sihtkohas paiknevate reisikorraldajate teeninduseripärasid
 • Anname ülevaate kohapealsete partnerfirmade tegevusest
 • Anname ülevaate, kuidas vaatlevad reisikorraldajad klientide avaldusi
 • Anname informatsiooni reisikorraldaja usaldusväärsuse kohta, nende tagatisraha suuruse ja kehtivuse kohta


Tegutseme eelkõige kliendi, mitte niivõrd reisikorraldaja huvides.

Meie eesmärgiks on leida kliendile selline reisipakett, mis paneks ta ka edaspidi meie poole pöörduma. See on meil hästi õnnestunud – paljudest reisijatest on saanud meie püsikliendid!

Ostes reisi meie büroo kaudu, teete alati parima valiku! Olgu siinkohal öeldud, et tingimused jäävad samasuguseks nagu reisikorraldajalt otse ostes.


© 2008-2022 Delfiin Reisibüroo OÜ